Strona 1 z 1
					
			
				BASEN
				: 03 kwie 2008, 21:02
				autor: Baks
				Hey gdzie mozna pójść z małym dzieckiem 1,5 roku na basen w Warszawie jest ich dużo znacie jakieś sprawdzone i godne polecenia.
dzięki ,
papa
			 
					
			
				
				: 16 kwie 2008, 09:37
				autor: katepillar
				Basen SGGW - są zajęcia z pływania dla mam(lub tatusiów) i dzieci. Sama chodzę tam, obsługa w kwestii dzieci jest bardzo miła i wyrozumiała.
			 
					
			
				
				: 17 kwie 2008, 10:49
				autor: Baks
				Dzięki za informacje, może spróbujemy się tam wybrać. Tak naprawdę to basen mam w bloku ale chodziło m o towarzystwo, u nas są zajęcia tylko indywidualne a chodzi mi o to aby moja Zuzia przebywała z innymi dziećmi.
pozdrawiam,
			 
					
			
				
				: 25 cze 2008, 18:33
				autor: anetam31
				ja ze swoim szkrabem jezdzimy do Jahranki do "Warszawianki", fakt ze taki wypad kosztuje nas prawie 100 zł, ale jest tam naprawde fajnie. 
maz moze z dzieckiem chlapac sie w wodzie a mamusia w tym czasie skoczyc na fitness a potem dolaczyc do tatusia i dziecka.
			 
					
			
				
				: 10 lip 2008, 09:54
				autor: nianka
				1,5 roku możesz spokojnie iść na basen z dzieciakiem. Są specjalne zajęcia dla malutkich dzieci, które wpływają bardzo pozytywnie na ich rozwój i więź z rodzicami. Obserwowałam takie zajęcia wiele razy na basenie w ursusie i Pruszkowie bo pracowałam tam kiedyś jako ratownik i miałam wiele czasu na podpatrywanie....zawsze dzieciaki były szczęśliwe
			 
					
			
				
				: 19 gru 2008, 17:17
				autor: alma_17
				Jeśli warszawa to DELFINKI, polecam!!
Chodzimy od roku (Damianek miał 1,5 roczku jak zaczęliśmy) teraz przenosimy się do starszej grupy:) jest dużo zabawy i naprawdę , może uznacie ze przechwalam swojego syneczka ale rozwija się naprawdę szybko nie ma mowy o strachu!!