zaff
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 lip 2021, 14:42

praca online / praca zdalna / praca przez internet / zarabianie przez internet / zarabianie online /

09 lip 2021, 14:53

Chcesz zacząć zarabiać przez internet? Więc tłumaczę Ci już jak zarabiamy i w jaki sposób Ty też możesz. Pragnę zaznaczyć, że NIE BIORĘ OD CIEBIE ŻADNYCH PIENIEDZY Zarabiamy handlując na giełdzie Forex, towarów, kryptowalut i surowców


Aby zacząć nie musisz mieć żadnego doświadczenia, nasi eksperci wszystkiego Cię nauczą. Jeśli się zdecydujesz otrzymasz dostęp do grupy, w której znajdziesz instrukcje, wskazówki i sygnały - jak otwieramy transakcje, kiedy zamykamy i jak je ustawiamy.

Handel zasadniczo oznacza kupowanie za niskie ceny i sprzedawanie po wyższych. Twoim celem, jako tradera, jest kupowanie po niskiej cenie i sprzedawanie ich później po wyższej cenie, dzięki czemu zyskujesz kapitał z różnicy cen. Działamy na brokerach regulowanych z zabezpieczeniem przed ujemnym saldem.

Oczywiście depozyt to są Twoje pieniądze, nie jest to żadna opłata za mnie czy analityków‼️‼️‼️
Aktualnie prowadzimy współpracę z jednym brokerem: trade365.pl


Broker oferuje:
✔Minimalny depozyt wynoszący 250$(Około 900PLN).
✔Możliwość inwestycji w Kryptowaluty np. BITCOIN
✔Dużo osób wybiera tego brokera, jest na rynku od 2014r
✔Dużo osób wybiera tego brokera z powodu jego rzetelności, długiej współpracy z nami oraz świetnych spreadów.
✔Dostęp do konta DEMO na którym możesz ćwiczyć ustawianie sygnałów.
✔Otrzymujesz sygnały PREMIUM oprócz naszych dzięki czemu możesz więcej zarabiać!
✔Osobistego trenera (Zapoznaje Cię z taktykami handlu, działania strony czy też poruszania się po niej swobodnie przez rozmowę telefoniczną).

‼️Jeżeli jesteś nie zdecydowany/a możesz się zarejestrować i porozmawiać z naszym doradcą przez telefon może rozjaśni Ci pogląd Rozmowa jest darmowa, więc nic nie tracisz. Również możesz dołączyć do naszej GRUPY wstępnej i obserwować nasze poczynania:


✔Sygnały zarobkowe podaje na naszej grupie na telegramie, więc wszystko masz czarno na białym! Jeśli chodzi o zarobki, to większość ludzi nie narzeka. Z kwoty początkowej ludzie robią średnio 200-300 zł dziennie, a czasami nawet dużo więcej.
✔Jeżeli chodzi o moją pomoc, pomagam ponieważ mam % od wygranej pozycji osoby poleconej, więc zależy mi na tym by każdy dużo zarabiał.
✔Tak naprawdę twoim zadaniem jest kopiowanie sygnałów do siebie. Dziennie potrzebujesz na to tylko 15 minut!
Proszę o przeczytanie całości bo wiele osób to po prostu omija.


‼️ ZAREJESTRUJ SIĘ I ZACZNIJ ZARABIAĆ JUŻ TERAZ ‼️

TRADE365.PL


Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: praca online / praca zdalna / praca przez internet / zarabianie przez internet / zarabianie online /

21 lis 2021, 21:51

ja tam wolę sprawdzony biznes przez minimum kilka osób i znalazłam takie na stronie pieniadzezinternetu.pl gdzie każda jest szczegółowo opisana.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość