Awatar użytkownika
pannakota
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2014, 13:49

Pragnę wymodelować pośladki, ale nie wiem jak :(

15 lip 2021, 21:32

W tym roku wzielam sie mocno za siebie i schudlam, niestety moim problemem jest owbisla pupa. Chcialabym ja jakos podniesc, ale nie mam pojecia jak to zrobic. Czy polecacie jakies cwiczenia scisle ukierunkowane na posladki?

otyliaq
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 cze 2014, 10:42

Re: Pragnę wymodelować pośladki, ale nie wiem jak :(

20 lip 2021, 22:28

a to samą dietą tak schudłaś, czy jeszcze ćwiczyłaś? bo dobry trener personalny by to pewnie ogarnął i stworzył taki plan treningów, który uwzględniałby również pośladki.

Awatar użytkownika
pannakota
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2014, 13:49

Re: Pragnę wymodelować pośladki, ale nie wiem jak :(

21 lip 2021, 15:44

Zaczęłam ćwiczyć w tym roku, niestety siłownie były długo zamkniete, więc ćwiczyłam w domu i biegałam. Byłam u dietetyka po plan żywieniowy, bo ich akurat nie zamknęli.

minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Re: Pragnę wymodelować pośladki, ale nie wiem jak :(

22 lip 2021, 15:02

otwieranie, zamykanie, otwieranie tych siłowni. strasznie mnie to drażni, bo ja nie mam w domu warunków do ćwiczeń więc też biegam, ale moja sylwetka odbiega od tej przed pandemią. zdecydowałam się na modelowanie sylwetki w krakowskiej klinice vesuna za pomocą zabiegu btl emsculpt. o ile wiem, z jego pomocą można też pośladki wymodelować.

Awatar użytkownika
pannakota
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2014, 13:49

Re: Pragnę wymodelować pośladki, ale nie wiem jak :(

26 lip 2021, 14:57

Serio? Zabiegiem? Rzeczywiście jest efekt? Widmo kolejnej fali, średnio zachęca mnie do zapisania się na siłownię.

minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Re: Pragnę wymodelować pośladki, ale nie wiem jak :(

28 lip 2021, 14:41

Instynkt mnie nie zawiódł, na ich blogu ukazał się tekst na ten temat: https://vesuna.pl/jedrne-odstajace-i-un ... i-na-lato/ . Można pupę zrobić, brzuch i wymodelować sylwetkę. Wiadomo, że taki zabieg to połowa sukcesu, bo też trzeba ćwiczyć i się zdrowo odżywiać, ale Ty już to robisz.

Awatar użytkownika
pannakota
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2014, 13:49

Re: Pragnę wymodelować pośladki, ale nie wiem jak :(

16 sie 2021, 13:40

o taki zabieg, to jest jakas opcja. co prawda mieszkam pod krakowem, ale dojazd to nie problem. weszlam na strone tej vesuny. w ktorym gabinecie robilas zabieg?

minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Re: Pragnę wymodelować pośladki, ale nie wiem jak :(

17 sie 2021, 15:07

W Hexagonie, ale zabieg polecam, bo efekty są i to jest najważniejsze.

Bucheck25
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 16 paź 2020, 10:22

Re: Pragnę wymodelować pośladki, ale nie wiem jak :(

23 wrz 2021, 18:23

Odpowiednie ćwiczenia- Chodzia ma fajne, nie bardzo skomplikowane ćwiczenia i do tego olejek Klorane
Cameline,olejek przeciw rozstępom dostępny na notino jak się ma jakieś tam niedoskonałości i super pośladki się ma.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość