elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Domowa siłownia

06 sie 2021, 09:17

Sporo gum o różnym poziomie oporu https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asorty ... e-240.html, na początku do ćwiczeń domowych spokojnie Ci to wystarczy. Później sobie rozszerzysz, czy o wyciąg, czy o drążek wolnostojący. Wiadomo, że teraz to większość ludzi dopiero formę odzyskuje. To nie są też jakieś lipne taśmy, tylko widać, że dużo wytrzymają.

Bernardetta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2017, 10:04

Re: Domowa siłownia

10 sie 2021, 17:52

Zależy nad jakimi partiami chcesz trenować. Mnie zależało na ćwiczeniach siłowych, żeby zbudować mięśnie i poprawić wydolność organizmu. Kupiłam sobie magnetycznego wioślarza i rowerek stacjonarny na polskim geekbuying, czasem dla urozmaicenia ćwiczę z gumami oporowymi, hantlami, piłką i skakanką :-)

Vertosix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2021, 11:03

Re: Domowa siłownia

27 sie 2021, 08:30

Jeśli lubisz chodzić na siłownie to wracaj, według mnie wygodniejszye są ćwiczenia w domu, bo nie trzeba tracić czasu na dojazdy i można ćwiczyć w wolnej chwili. A jeśli szukasz sprzętu na początek, to polecam matę (wygodniej będzie Ci się ćwiczyło), hantle (do treningu z obciążeniem), gumy (bardzo uniwersalny sprzęt) i jeszcze do tego rollery które pomogą z zakwasami. Wszystko to znajdziesz w sklepie PeSport :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość