elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Drzwi

01 wrz 2021, 12:15

Jeśli chcecie zadecydować się na wyjątkowe drzwi to warto się z nimi skontaktować http://www.meblerevia.com/.

Martyneczka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:19

Re: Drzwi

14 lut 2022, 14:11

Hejka ;) Jeśli chodzi o drzwi, to do domu wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem są albo drewniane albo pcv firmy Drutex. Ja mam pcv, ze względu na to, ze dom znajduje się w górach, a zależy mi na tym by ciepło było utrzymywane.

Vertosix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2021, 11:03

Re: Drzwi

18 mar 2022, 15:29

Dziś nie musisz ograniczać się do firm ze swojej okolicy. Zobacz sobie drzwi stalowe od KMT - to bardzo fajna propozycja dla osób, któ®e szukają solidnych i dobrych drzwi. Nie przejmuj się kwestiami wizualnymi, bo mogą nawet z wyglądu przypominać drewniane ;) A taką izolacją ciepną biją na głowę klasyczne modele.

ElaKo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2022, 18:23

Re: Drzwi

20 kwie 2022, 18:27

[quote="Vertosix"]Dziś nie musisz ograniczać się do firm ze swojej okolicy. Zobacz sobie drzwi stalowe od KMT - to bardzo fajna propozycja dla osób, któ®e szukają solidnych i dobrych drzwi. Nie przejmuj się kwestiami wizualnymi, bo mogą nawet z wyglądu przypominać drewniane ;) A taką izolacją ciepną biją na głowę klasyczne modele.[/quote]

@Vertosix a masz te drzwi u siebie? Jaki model jeśli można wiedzieć?
My kupilismy Supertherm 90 na jesień w ubiegłym roku i w zimie sprawdziły się bardzo dobrez. Rzeczywiście świetnie izolują ciepło. Przy zakupie składalismy też wniosek o dofinansowanie z programu rządowego Czyste Powietrze.

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Drzwi

25 kwie 2022, 17:49

Dziękuję postoję, a drzwi KMT nawet nie chce więcej widzieć. Dałam 8tys zł za drzwi tej firmy i po roku są wyblaknięte, ciepło nimi ucieka. Kasa wywalona w błoto.

W Krakowie jest siedziba Kenbud https://www.kenbud.pl/ oni stricte zajmują się sprzedażą i montażem drzwi. Fachowo doradzą, pomogą i wybiją z głowy złe decyzje :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość