elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: panele fotowoltaiczne

06 paź 2021, 10:18

Jeśli chodzi o moje doświadczenia z fotowoltaiką to zdecydowanie polecam taką inwestycję. Świetna opcja, którą warto brać pod uwagę. U mnie instalację robiła firma Woltanic (www.woltanic.pl) i jestem także z ich obsługi zadowolony. Duże doświadczenie jeśli chodzi o wykonanie paneli więc jak ktoś będzie chciał w tym kierunku zainwestować to wydaje mi się, że na ich ofertę faktycznie będzie można liczyć.

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: panele fotowoltaiczne

19 sty 2022, 01:12

Jeśli to ma być firma która potem zapewni serwis i nie zniknie z rynku za 2-3 lata to zobacz na Otovo. W Wielkopolsce też mają sprawdzone zespoły instalatorów z którymi współpracują. Dlatego śmiało można się do nich zgłaszać i poprosić o ofertę. Panele montują tylko najlepsze, udzielają wydłużonej gwarancji.

kizomba
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 lut 2019, 21:57

Re: panele fotowoltaiczne

13 lut 2022, 18:52

Nam firma Passive Instal montowala instalacja. Pelen profesjonalizm z ich strony jesli chodzi o obsluge klienta i montaz, warto sie zdecydowac, bo maja doswiadczenie i mase realizacjii na koncie

kamik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 20 lis 2018, 19:58

Re: panele fotowoltaiczne

10 mar 2022, 21:30

Warto szukać firm z wieloletnim doświadczeniem gdyż mamy wtedy większa gwarancję, że za kilka lat nadal będą istnieć na naszym rynku. Kierując się tym kryterium wyboru do wykonania całej instalacji fotowoltaicznej wybrałam firmę Hymon. Na naszym rynku działa od 2011 roku i obsługuje całą Polskę stąd też terminy bardziej przystępne, a cena atrakcyjna. Fachowcy rzetelni i pomocni co przydało się w wypełnianiu dokumentów do dotacji.

bajaderka09
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 09 sie 2021, 22:07

Re: panele fotowoltaiczne

24 kwie 2022, 21:29

Fotowoltaika to swietna sprawa trzeba tylko pilnowac by byla sprawna i czysta (ja wynajmuje do czyszczenia firme https://www.egsystem.pl/oferta/farmy-fo ... ltaicznych ) i mozna w pelni korzystac z jej urokow :D

dotek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 25 lis 2017, 10:59

Re: panele fotowoltaiczne

20 cze 2022, 15:03

Zdecydowałem się na inwestycję w panele fotowoltaiczne, ponieważ rachunki za prąd są zdecydowanie za wysokie. Skorzystałem z oferty firmy Polenergia Fotowoltaika, która wykonała dla mnie wszelkie obliczenia i stworzyli projekt oraz zajęli się montażem paneli fotowoltaicznych na dachu

kamik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 20 lis 2018, 19:58

Re: panele fotowoltaiczne

28 cze 2022, 19:13

Chcąc założyć panele fotowoltaiczne warto po ofertę zwrócić się do dużych firm, które maja już wieloletnie doświadczenie i mnóstwo realizacji na swoim koncie. Jedna z takich firm na naszym rynku jest Hymon, który instalacje fotowoltaiczne tworzy od podstaw czyli od audytu, który pozwoli na odpowiednie dobranie ich wielkości do zapotrzebowań danego gospodarstwa domowego. Firma działa na terenie całej Polski i zajmuje się również serwisem paneli co przyszłościowo tez jest bardzo przydatne by otrzymać instalację w świetnej kondycji.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość