Małżeństwo idealne?

1.Najważniejsze są przyjaźń i wierność
73%
35
2.To mit, nie ma takiego!
8%
4
3.Wystarczy szacunek i tolerancja
10%
5
4.Najważniejszy jest seks
Brak głosów
0
5.to związek "otwarty" i tolerancyjny
8%
4
 
Liczba głosów: 48
mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

10 kwie 2008, 08:52

agatka22, jest to bardzo trudny temat ,mysle ze nie ma jednakowej odpowiedzi satysfakcjonującej kogokolwiek,mysle ze ludzie nawet po latach moge miec jakies porazki ,a ci nawet co maja zlote ,platynowe gody tez nie beda miec uniwersalnej odpowiedzi ....... szczerze mowiac nie moge zaznaczyc zadnej odpowiedzi ,bowiem ludzie pobieraja sie z bardzo roznych powodow a rozstania na pewno sa zawsze bardzo bolesne lub trzeba i dojrzec do tego by kogos zostawic........czasem trzeba sie za siebie obejrzec i miec dystans do tego wszystkiego ........

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 kwie 2008, 13:34

chyba nie ma idealnego małżeństwa ani związku bo w każdym zawsze sa jakieś problemy ale dla mnie podstawą jest zaufanie,szczerośc,wzajemna tolerancja,na udany związek składa się życie codzienne czyli nasze małe troski i radości...bycie ze soba to wielka sztuka kompromisów ....a co do rozstania to nie ważne czy to nastąpi po pól roku czy 20 latach to zawsze boli.....i zostawia bardzo dużą bliznę i ślad.....

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 cze 2008, 22:39

A czy idealne to takie w którym nie ma sporów? Myślę, że czasem dobrze się posprzeczać, roziwązać jakiś problem razem. Wg mnie idealne nie znaczy sielanka. Idealne to takie, które trwa pomimo przeciwności losu i obie strony są szczęśliwe.

ona .

26 cze 2008, 12:00

Nie ma idealnych związków, a często to przez idealny obraz czegoś może się rozpaść coś ważnego. Podobnie jak poprzedniczki uważam, że czasem potrzebne są sprzeczki, tylko ważne by umieć się dogadać.
Decyzja o rozstaniu, to poważny krok, który powinno się dobrze przemyśleć, by nie ranić drugiej osoby.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

26 cze 2008, 12:23

Janiolek pisze:. Idealne to takie, które trwa pomimo przeciwności losu i obie strony są szczęśliwe.


podpisuje się pod tym obiema rękoma,nogami :ico_sorki: świeta prawda :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gosiula207
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 215
Rejestracja: 22 wrz 2008, 19:52

22 wrz 2008, 20:35

nie ma idealnych zwiażkó, małżenst itd,dla mnie najwazniejszy jest wzajemny szcunek, tolerowanie siebie nawzajem,rozmowa itd.same wiecie najlepiej co u Was liczy się najbardziej:)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 wrz 2008, 23:31

Ja tez uważam że nie ma idealnych związków, iodealnych małżenstw i zaznaczylabym odpowiedz i zaznaczyłabym odpowiedz drugą...


kwiatunio pisze:
Janiolek pisze:. Idealne to takie, które trwa pomimo przeciwności losu i obie strony są szczęśliwe.


podpisuje się pod tym obiema rękoma,nogami :ico_sorki: świeta prawda :ico_sorki:

Ja tez się zgadzam w stu % :-)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

28 lis 2009, 12:27

moim zdaniem idealnych związków niema,zaznaczyłam odpowiedz pierwza ale ja juz sama niewiem co jest w związku najwazniejsze.Byłam w związku 9 lat i myslałam ze to zwiazek idealny...myslałam ale sie myliłam...teraz chyba ostrożniejsza bede .

Moim zdaniem,przyjazn,wiernosc,szacunek i szczerosc chyba sa najważniejsze.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

24 wrz 2010, 20:23

Maria chyba coś nie tak było w związku skoro wybrał rodzinę a ciebie zostawił

a czasem go widujesz ?

Dolly
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2010, 13:57

11 paź 2010, 15:17

Też mi się wydaje, że nie ma związków idealnych, może ewentualnie na zewnątrz takie się wydają - wszyscy naokoło zazdroszczą - a potem się znienacka okazuje, że jednak się rozeszli/pokłócili/zdradzili jeden drugiego - strasznie to smutne, ale ostatnio tylko takie zjawiska obserwuje ...

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość