veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Wyprawka plastyczna

08 gru 2021, 23:30

Mamusie, co kupowałyście do wyprawki na zajęcia plastyczne? Co koniecznie trzeba mieć, a co mniej? Co warto, bo fajnie się sprawdzi? Doradźcie, bo to nie lada wyzwanie, gdy wyprawka jest dla wymagającej kilkulatki. :)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Wyprawka plastyczna

13 gru 2021, 10:55

Czy to ma być wyprawka do szkoły lub przedszkola? U nas dawali listę, co mamy kupić.
A jeśli chcesz coś do domu kupić dla dziecka to przede wszystkim porządne miękkie kredki, nic tak nie zniechęca do rysowania jak twarde i słabo nasycone kolorem, kredki. Ja kupuję z astry, takie dwustronne trójkątne, łatwiej dziecku ćwiczyć prawidłowy chwyt. Oprócz kredek, to pewnie jakieś ołówki, kleje, kolorowe papiery, plastelina, jakieś bloki rysunkowe i techniczne.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Wyprawka plastyczna

27 gru 2021, 12:59

Jak Astra to mają też fajne plastyczne zestawy kreatywne. Mojej młodej brałam ostatnio taki Neonowy. Ozdób świątecznych było co nie miara :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Wyprawka plastyczna

15 sty 2022, 23:40

Wyprawka czyli wszystko to, co potrzebne na zajęcia - od bloku, przez farbki, kredki, pastele po plastelinę i inne wynalazki. ;) A co to za zestawy? Zainteresowałaś mnie. :)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Wyprawka plastyczna

24 sty 2022, 00:11

Te zestawy są fajne na przykład na prezent. Są w ładnym opakowaniu takiej walizeczce, a w środku jakieś masy plastyczne, glinka, kleje, cekiny, brokaty, farbki itp. w zależności od konkretnego zestawu

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość