elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Olejek

07 lut 2022, 11:10

Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia ze współpracy z grupą https://www.facebook.com/groups/2623109481051786 i to właśnie dzięki nim przekonałem się do stosowania konopi i jestem zadowolony z ich działania. Przede wszystkim świetna propozycja jeśli chodzi o pomoc, doświadczenie po ich stronie, a jednocześnie nie jest to szczególnie kosztowne. Cena nie będzie zaporowa, szczególnie że wszystko można sobie z nimi indywidualnie ustalić jeśli chodzi o opłaty.

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Olejek

20 mar 2022, 01:19

Ja szukałam dla siebie olejku na moje migreny jakiś czas temu i sporo czytałam, pytałam osób jaki warto wybrać. Byłam "zielona" a olejków jest mnóstwo na rynku tak naprawdę, w cenach od kilkudziesięciu złotych po kilkaset. Te tanie nie polecam, często są rozcieńczane innymi olejami, z zanieczyszczeniami do tego. Nie pomogą tak jak się oczekuje a i mogą zaszkodzić. Olejki z Hemp Pharm kupuję, cena wyższa ale tu płacisz za jakość produktu, to nie jest masowa produkcja. Olejek jest kilkakrotnie filtrowany, pozyskiwany najbardziej naturalną metodą, z maksymalną zawartością kannabinoidów.

Awatar użytkownika
alejakpl
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 sty 2021, 01:01

Re: Olejek

20 kwie 2022, 13:10

A ja używam olejków jako zapachy do toalety, np. herbaciany (nasączam watkę i wkładam do flakonu lub muszelki).

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość