elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Adwokat

24 lut 2022, 09:32

Jak się rozstawałam z mężem to mi groził, że odbierze dzieci. Strasznie się bałam i płakałam tygodniami, zanim doszłam do siebie u adwokata. To mój kontakt na Opole 504160253, dopytuj o Panią Annę. Wykonuje wszystkie czynności, dopełnia formalności, reprezentuje przed sądem. Mi doradzała pójście na mediacje w pewnym momencie, ale okazały się nieskuteczne. Później podjęliśmy już decyzję o pełnym rozwodzie i udało mi się zabezpieczyć opiekę nad dziećmi, alimenty, jak chciałam i mi pani adwokat doradziła. Rozsądna specjalistka, mocno uspokaja w kryzysowej sytuacji.

Arata
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 02 sty 2023, 11:50

Re: Adwokat

23 mar 2023, 11:35

Kancelaria http://www.centrumrozwodow.pl/alimenty-adwokat-opole/ odpowiada za sporządzanie całej dokumentacji rozwodowej. Nie musisz nawet iść od razu stacjonarnie, ale i telefoniczne konsultacje wprowadzili pod numerem 504 160 253.

aluette
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 sty 2024, 02:52

Re: Adwokat

30 sty 2024, 03:52

Takie sprawy ogarnia Legaleo - Kancelaria Wojas Pawlak. Alimenty to trudny obszar, ale prawnicy stamtąd nie boją się wymagających spraw. Są doświadczeni, konsekwentni i doradzają najlepsze rozwiązanie. Myślę, że warto się do nich zgłosić i poprosić o pomoc.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość