Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Powiększenie biustu tabletkami Perfect bust

23 sie 2022, 09:27

Dziewczyny postanowiłam sprawić sobie tabletki Perfect bust. Aktualnie jestem po 3 tygodniach przyjmowania. Powiększenia nie widzę ale wydaje mi się, że jednak jakiś efekt jest bo czuje nadwrażliwość piersi kiedy wczesniej takiej nadwrazliwości nie miałam. Czy może być to skutek przyjmowania tych tabletek? Jak myślicie? No i kiedy moge liczyc na pierwsze efekty powiększenia?

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: Powiększenie biustu tabletkami Perfect bust

23 sie 2022, 11:54

Ja równiez miałam nadwrazliwy biust, ale spokojnie, to mija! Pierwsze efekty powiększenia zobaczysz w drugim miesiącu, oczywiście jeśli birzesz regularnie.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Powiększenie biustu tabletkami Perfect bust

23 sie 2022, 13:00

Tak właśnie myślałam, ogónie borykam się z problemem znikającego biustu. Po ciąży karmiłam i pratktycznie zniknęły mi piersi.O ile w ciązy i podczas karmienia miałam bardzo ładne i jędrne, to potem normalnie dramat. Jakby puste worki, zastanawiałam sie nawet nad operacją.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Powiększenie biustu tabletkami Perfect bust

24 sie 2022, 10:17

Po ciąży i karmieniu tak jest. Trzeba czasu aby co nieco do siebie doszły.. choć raczej już nie będą takie jak kiedyś..

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: Powiększenie biustu tabletkami Perfect bust

24 sie 2022, 12:38

Nie polecma operacji, kolezanka miała i potem miała sporo komplikacji, nie chciała o tym za bardzo mówić ale nie ograniczylo się jedynie do jednej operacji, tak wiec przez chęć powiększenia biustu sporo wycierpiała ( najgorsze jest to,ze wcale nie miala takich nieładnych i małych piersi, ale po prostu chciała jak te wszystkie gwiazdy w hollywood). Wiesz oczywiśćie, ze jeśli karmisz to nie powinnaś brac takich tabletek?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Powiększenie biustu tabletkami Perfect bust

24 sie 2022, 12:44

NIe karmię już, jestem po, skończyłam kilka miesięcy temu ;) i wiem wiem. Myślisz, ze warto jest kupić dodatkowo krem do tej serii? Bo jak na razie to biorę jedynie tabletki.

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: Powiększenie biustu tabletkami Perfect bust

24 sie 2022, 12:51

Warto, sam krem tani nie jest ale jest to do tej pory najlepszy krem na biust jaki stosowałam Świetnie nawilża, ujędrnia oraz rzeczywiście podnosi biust. Może krem nie jest tak powiekszający jak tabletki, ale bardzo fajnie ujędrnia.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości