Awatar użytkownika
becia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 10 gru 2007, 11:17

Konta bankowe

20 maja 2008, 23:01

Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale uznałam, że to jest najlepsze. Mam mały dylemat. Zostałam zmuszona do założenia sobie nowego konta bankowego, mimo, że już jedno posiadam. Tak myślę, że może tym razem założyłabym konto oszczędnościowe, ale nie wiem w jakim banku. Macie może takie konta?

Awatar użytkownika
malami
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:57

24 maja 2008, 21:30

Przyznam ,że jest trochę ofert ,jednak ostatnio moją uwagę przykuł Kredyt Bank ,ponieważ oferuje extra konto z oprocentowaniem 6,1% ,porównując z innymi bankami jest to naprawdę wysokie oprocentowanie. Wygodne i praktyczne zarządzanie pieniędzmi przez serwis KB24 co akurat dla mnie jest ważne ! :-)

Awatar użytkownika
becia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 10 gru 2007, 11:17

24 maja 2008, 22:43

A czy za prowadzenie tego konta w KB są pobierane opłaty? I jak to wygląda z wypłatą środków? Bo to są chyba najistotniejsze sprawy jeśli chodzi o konto. No i oczywiście, czy dają kartę do rachunku?

Awatar użytkownika
malami
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:57

25 maja 2008, 00:14

Za prowadzenie konta pewnie jest pobierana opłata miesięczna ,jednak nie orientuje się jaka jest to kwota wiem tyle że w ofercie "razem " jest ona niższa ,a jeśli chodzi o wypłacanie pieniędzy to raz w miesiącu jest to darmowa wypłata,zaletą jest to, że pieniądze są dostępne w każdej chwili; to idealny sposób oszczędzania, jeśli nie wiesz, czy będziesz potrzebował swoich oszczędności za tydzień, czy za miesiąc...

Awatar użytkownika
becia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 10 gru 2007, 11:17

25 maja 2008, 22:04

A co to za opcja "razem"? Bo nie słyszałam o tym a przynajmniej nie rzuciło mi się to w oczy. To jest dostępne przy każdym rachunku czy tylko przy wybranych?

Awatar użytkownika
malami
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:57

26 maja 2008, 10:45

Program"RAZEM" jest bezterminową ofertą promocyjną banku skierowaną dla posiadaczy EXTRAKONTO VIP oraz posiadaczy rachunku Ekstrakonto będących osobami spokrewnionymi z posiadaczem Ekstrakonto VIP

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

26 maja 2008, 11:04

becia, ja mam konto w mBanku i jesdtem bardzo zadowolona. Jest to bank internetowy. Nie ma opłaty za prowadzenie rachunku ani za posiadanie karty. Dostajesz Vise. Wypłacać możesz w bankomatach WBKBZ i sieci euronet i jeszcze w jakiś dwóch sieciach bankomatów, ale nie pamiętam. Wpłacać można pieniądze we wpłatomatach (dostępne w każdym większym mieście. We wrocławiu są chyba 4). Jeśli chodzi o typowe konto oszczędnościowe to jest tam też takie.4% w skali miesiaca, wpłacać pieniadze na nie możesz kiedy chcesz, a wypłacić mozesz tylko raz w miesiacu

Awatar użytkownika
becia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 10 gru 2007, 11:17

26 maja 2008, 13:36

Tak, to konto w mBanku jest bardzo wygodne, właśnie je mam. Korzystam z niego na codzień i jestem bardzo zadowolona. A drugie konto muszę otworzyć w innym banku. I właśnie dlatego myślę o oszczędnościowym. A faktycznie ta oferta w KB wygląda na bardzo ciekawą. Kusi mnie to oprocentowanie 6,1%.

Awatar użytkownika
malami
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:57

27 maja 2008, 00:18

Kusi,kusi... :-) tym bardziej ,że obecnie jest to najwyższa na rynku stawka dla takich depozytów a po okresie promocji saldo będzie oprocentowane jak standardowe Konto Oszczędnościowe.Tylko czy po otwarciu konta trzeba wpłacić określoną kwotę?

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

27 maja 2008, 06:27

i czy to oprocentowanie jest w skali roku czy miesiąca??

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość