Awatar użytkownika
missdee
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 104
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:21

Dzieciaczki z rocznika 2001

12 mar 2007, 22:54

Mamusie brak tu jeszcze tego wątku o naszych 5 i 6 latkach, tak więc zakłądam i zapraszam do klikania. W życiu naszych kilku latków wiele się dzieje i moze wspólnie powymieniamy się naszymi troskami i radościami. Mój 5,5 tatek to bardzo roztropny chłopczyk i az dziw mnie czasem bierez, ze on już tyle wie a dopiero co mu pieluszki zmieniałam.... ;-) co potrafiją już wasze dzieciaczki z umiejętności szkolnych, jak sobie radzicie z nauką nowych umiejetności? Filip liczy dobrze do 10 i jeszcze czasem myli sie przy liczeniu do 20tu ale myślę,że spokojnie opanujemy to przed końcem roku przedszkolnego, liczy tez dobrze do 10 po angielsku..,potrafi sie podpisac z imienia , nazwisko czasem mu sie myli bo długie dośc...potrafi napisac mama i tata zna wiele literek i powoli zaczyna pisać trudniejsze wyrazy...nie przepada za rysowaniem chociaz coraz lepiej mu idzie. Sporo jeszcze tego pewnie ale mi wyleciało a jak to u was wygląda macie jakies sprawdzone metody motywacji do nauki nowych rzeczy..bo u nas czasem z tym cięzko niestety doba telewizi i internetu..NA komputerze Filip jest bardzo sprawny nauczył się metoda prób i błedów..Ale się rozpisałam o tym moim skarbie ;-)

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

31 mar 2007, 08:30

:-)
Witam Cię
Na forum jestem dopiero od kilku dni wię c rozglądam się co i jak wszędzie
A więc jestem Monika mam córeczkę w wieku 5 lat 6 miesięcy i 16 dni i od września ubiegłego roku chodzi do pięciolatków
Zgadzam się z Tobą że te nasze dzieciaczki to niewiadomo kiedy tak już wyrosły,wiele już umieją i jeszcze wiele jeszcze przed nimi
Moja Magda jak na swój wiek jeszcze aż nadto rozwinięta bardzo jest za swoimi rówieśnikami zresztą od małego tak było że bardzo za nimi przepada niczego się nie wstydziła teraz z biegiem czasu dorośleje i się już wstydzi
Cieszę się że mam taką niunię
Pozdrawiam
Odezwij się to poklikamy
:ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

07 kwie 2007, 12:08

witajcie mamusie
moja córcia skończyła w styczniu 6 lat, jest bardzo rozgarnietą dziewczynką, komputer ma w małym palcu, uwielbia rysować, malować i uczyć się wszystkiego czego ucza w przedszkolu, ma bardzo dobrą pamięć i piosenki czy wierszyki zapamiętuje w mig.

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

07 kwie 2007, 22:15

To i my sie dolaczamy razem z Piotrusiem :-)
Piotrunio uwielbia sie uczyc tego co jest w przedszkolu , chodzi do grupy mieszanej razem z 6 latkami , z komputerem to czasami jest lepszy od mamy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

10 kwie 2007, 08:05

Witajcie!
:-) ja również się dołączam. Martynka jest bystrą dziewczynką i równiez chodzi do przedzkola z 6latkami, ma szansę iść już teraz do pierwszej klasy ponieważ dobrze jej idzie nauka itd, ale ja się chyba nie zgodzę. Wg mnie wszystko w swoim czasie :-) . Strasznie nie lbi sie sama bawić zabawkami, jedyna samodzielna zabawa to gry komputorowe, uwielbia wyprawy i wycieczki z tatą, wystarczy zwykłe ognisko nad rzeką lub w grillu pod domem i pieczenie kiełbasek na patyku i już jest szczęśliwa . Brata bardzo kocha ale jeszcze do niej nie dotarło że mocne ściskanie brata może mu zrobić krzywdę, może z czasem uda nam się jej to wytłumaczyć, narazie musimy uważnie pilnować.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

16 kwie 2007, 08:13

no to i ja dołączam z moją sześciolatką :ico_haha_02: Magda podobnie jak wasze pociechy bardzo lubi komputer i lubi się uczyć a teraz już się nie może doczekać aż pójdzie do zerówki w szkole umie już trochę czytać ale straszny leniuszek się z niej robi ostatnio

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

17 maja 2007, 07:11

ale ucichlo na tym watku :ico_noniewiem:

Kaja, z mojego Piotrunia też leniuszek , lubi sie uczyć , ale jak prubuje mu coś tlumaczyc to raptem traci ochote :ico_oczko: a na kompie to smiga chyba lepiej niz mama :-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

17 maja 2007, 07:29

Lady, no to samo własnie ostatnio sie dzieje z Magdą jak zaczynam jej cos tłumaczyc albo pytam co sie nauczyła w przedszkolu to od razu traci zainteresowanie i chce się bawic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

17 maja 2007, 16:40

Piotrek teraz w przedszkolu uczy sie tanczyc krakowiaka , na wystepy i jak go w domu poprosze zeby mi pokazal jak to sie tanczy to on mi na to "mama umiesz cfałować ? to wiesz to sie robi tak samo" :ico_szoking:
i wez teraz czlowieku cos powiedz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

18 maja 2007, 06:11

hihihi dowcipniś z Piotrusia, a moja mała to straszny płaczek, od małego była rozdarta ale zawsze sobie mówiłam, że za rok będzie starsza i jej przejdzie, ale niestety myliłam się. Płacze dosłownie o wszystko :ico_olaboga: i to nie jest jakiś cichutki płacz, tylko dosłownie darcie jakby jej kto ból zadawał, jeszcze sąsiedzi opieke społeczna mi tu naślą :ico_oczko: .

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość