4 ząbki????
: 03 cze 2008, 15:29
				
				słuchajcie dziewczyny... czy jest możliwe żeby rosły 4 zęby na raz??? moja Karolina ma 8 miesiecy do tąd nie miała zębów.. od jakiegos tygodnia może troche dłużej zmieniło sie jej zachowanie jest bardziej nerwowa płaczliwa wsadza ręce i nogi do buzi a ja w buzi wypatrzyłam 4 wypukłości 2 to dolne jedynki a nastepne 2 to chyba dolne dwujki... nie wiem.. takie dość wypukłe to jest i karolina tak jakby bardziej uskarza sie na te drugie ząbki...   wyglada na to ze te dwujki chyba nawet wyjdą prędzej.. ale nie wiem czy to wogole jest mozliwe... z tego co wiem najpierw wychodza dolne jedynki potem górne i tak na zmiane pozniej dolne dwujki potem górne itd no chyba ze ja cos nie doczytałam..
			
 i płakała
  i płakała Mi po jedynkach wyszly gorne dwójki np.
  Mi po jedynkach wyszly gorne dwójki np. ile mniej więcej czasu zajmuje zębom wyrznięcie się z dziąsła. ile czasu zajęło to u waszych maluchów od momentu gdy zauwazyłyście, ze na dziąsłach pojawiły się "twarde wypukłości"  - i widac było ze to sprawia dziecku ból..
 ile mniej więcej czasu zajmuje zębom wyrznięcie się z dziąsła. ile czasu zajęło to u waszych maluchów od momentu gdy zauwazyłyście, ze na dziąsłach pojawiły się "twarde wypukłości"  - i widac było ze to sprawia dziecku ból.. za to górne najpierw sie pojawiły a jak dziasełka sie rozpulchniły to sie schowały i w efekcie gdzies 2 tyg to trwało
  za to górne najpierw sie pojawiły a jak dziasełka sie rozpulchniły to sie schowały i w efekcie gdzies 2 tyg to trwało   W naszym przypadku żele na dziąsła niewiele pomogły ze względu na to że działały tylko doraźnie..
  W naszym przypadku żele na dziąsła niewiele pomogły ze względu na to że działały tylko doraźnie..  Gryzaczki nie zdały u nas egzaminu ale sucharki czy ogórek kwaszony (wcześniej umyty w wodzie; jecho chropowate kuleczki przynosiły ulgę w ciągu dnia) owszem!
 Gryzaczki nie zdały u nas egzaminu ale sucharki czy ogórek kwaszony (wcześniej umyty w wodzie; jecho chropowate kuleczki przynosiły ulgę w ciągu dnia) owszem!