Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

Rocznik 2001.

03 cze 2008, 16:52

Dziewczyny chyba najwyższ pora przenieść nasze pociechy na szkolniaki :ico_haha_02:

ciężko mi pojąć ,że moja mała córeczka od września idzie już do szkoły :ico_haha_02:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

12 cze 2008, 11:49

My już mamy to za sobą :-)
ale będziemy wiernie kibicować wszystkim pierwszoklasistom.
A uczucie jest nieziemskie jak widzi się swoje "Maleństwo" w klasie i w szkolnej ławce. :-)

Ja to tak jestem na rozdrożu bo rocznikowo Radzio 2001 ale wcześniejsze szkolniactwo zaprzyjaźniło nas także z rocznikiem 2000. :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

12 cze 2008, 13:45

aga0406, dobrze że chociaż ty wpadłaś na 2001, bo coś mało tych naszych 7 latków :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

16 cze 2008, 08:31

wtam oj dopiero teraz zauważyłam ten wąteczek ..no ale lepiej późno niż wcale :ico_oczko:
u nas jutro występy pożegnalne ..Basia pyta za ile dni idzie do szkoły więc chyba dobry objaw :ico_oczko:
na początku czerwca byliśmy w jej nowej szkole na zebraniu także panią już poznała.Na mnie też zrobiła dobre wrażenie .Jest osoba już uczącą kilka lat w tej szkole ,widać że raczej będzie sobie dawać rade z dzieciaczkami tym bardziej ze Basia jest w klasie integracyjnej .
No ale te wydatki na początek to już mnie osłabiają na kpl.książek wydałam 150 zł a jeszcze nie ma w tym ang. i religii ,nie mówiąc o liście rzeczy które trzeba zakupić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

16 cze 2008, 13:56

my chyba nie mamy żadnego takiego spotkanka w szkole przed wakacjami i wszystkiego dowiemy się we wrzesniu :ico_noniewiem:
co prawda wiem jak pani bierze w tym roku pierwsze klasy , ale co do książek i to co potrzebne jest dziecku do szkoły to cisza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

17 cze 2008, 21:05

witam sie i ja na nwoym watku :-)
moja od września też idzie juz do pierwszej klasy :-) i też nie mogę w to uwierzyć jak ten czas zleciał :ico_olaboga:
ksiażki mają byc na koniec roku rozdawane dla tych rodziców którzy sie zapisali by pani sprowadziła a ksiażke z cwieczeniem do j.angielskiego kupiłam sama :ico_oczko:
też nie wiemy co trzeba z tako jakiej wyprawki :ico_noniewiem:
wiem też kto bedzie wychowawczynią a czy pani zrobi jeszcze jakieś małe spotkanko to nie wiem okarze się po końcu roku szkolnego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

18 cze 2008, 12:28

o u nas ta lista długaśna : krepa 7 kolorów, plastelina+ drewniana tacka, ,bloki 3 rodzaje po 2 szt, kredki ,papier kolorowy, teczka 2x ,10 kopert ,farby + pędzle, bibuła kpl. kolorów, liczydło ,patyczki, liczmany, do tego zeszyty w linie kratkę i gładki ,dzienniczek ,no i wiadomo ołówek x2,gumka, długopis,klej , nożyczki,linijka,temperówka :ico_olaboga: oraz przybory higieniczne ręczniczek mydełko itp ,strój wf ,podobno jeszcze będzie mundurek ..no i chyba wszystko a dodatku na rozpoczęcie roku szkolnego do rodzinnego 100 zł dają ....
a mogę sie pochwalić dyplomem Basi za ukończenie kursu języka angielskiego na poziomie przedszkolnym :-) Basia dumna jak nie wiem ( no ja też) ale czekam na ten na zakończenie zerówki :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

19 cze 2008, 12:24

u nas narazie dzieciaczki dostały dyplomiki za ukończenie katechezy , a resztę otrzymają na zakończenie roku szkolnego w piątek :ico_haha_02:
ale własnie ciekawe czy z j. angielskiego dostaną jakieś dyplomiki , powinni ale zobaczymy jutro :ico_haha_02:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

19 cze 2008, 22:06

A my już jutro po pierwsze świadectwo :-)
I chyba jakiś stres mojego Radzia ogarnął bo zjadł kolację nastawił zegarek i poszedł spać :ico_szoking: Niemożliwe!!!!!
Oj chyba nerwowy dzień go czeka.

askaPierwsza wyprawka u nas nie była taka rozległa :ico_nienie: Wszystkie tylko podstawowe rzeczy: zeszyty, ołówki, bloki, teczka także, nożyczki, klej, linijka, gumka, farby, plastelina. Po prostu podstawowe rzeczy. Liczydła itp. sami sobie robili i służą im do dzisiaj. W ogóle w naszej szkole dużo rzeczy robi się ekonomicznie wykorzystując materiały które już posiadają.

Na ocieszenie powiem Wam że za komplet książek do drugiej klasy trzeba zapłacić 230 zł :ico_olaboga: bez angielskiego i religii

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

20 cze 2008, 10:29

:ico_szoking: 230 :ico_szoking:
i jak mają funkcjonować rodziny wielodzietne ?

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość