Awatar użytkownika
Edyta21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 18 mar 2007, 18:12

Sluz z pochwy

03 cze 2008, 21:38

Kochane moje zaczynam sie martwić ponieważ od paru dni zauważyłam ze bardzo duzo śluzu mam na bieliźnie i bardzo nieprzyjemnie to wygląda :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: .
Nie wiecie dlaczego tak jest,a moze to coś złego.odpiszcie proszę :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

14 cze 2008, 13:17

ja bym radzila udać sie do ginekologa , bo co my możemy poradzić :ico_haha_02:
może to tylko chwilowe , a może rozwija sie jakaś infekcja i trzba podleczyć :ico_haha_02:
oby to nic poważnego sie okazalo :ico_oczko:

NICOLA_1985

14 cze 2008, 17:05

też tak myślę jak wiolaw, ja bym poszła do lekarza na Twoim miejscu. wprawdzie śluz pokazuje się np. podczas jajeczkowania i przez dni płodne ale jeśli tak jak piszesz nieprzyjemnie to wyglada to może rozwija sie jakaś infekcja. nie ma co czekać im szybciej lekarz cie obejży tym lepiej, szybciej i łatwiej sie podleczysz a jak bedziesz zwlekać to moze dojść do tego pieczenie, świąd i nieprzyjemny zapach. wtedy na prawde nie będzie miło.

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

08 lip 2010, 19:25

troche stary temat, ale odswiezam, bo mam podobne objawy, uplawy i troche nieprzyjemnego zapachu. bylam juz u ginekologa powiedzial mi, ze jest spoko, mialam robiona cytologie. mowi, ze to pewnie od tabletek anty. polecil kupic cos w aptece, zeby znormalizowac srodowisko pocgwy, znacie jakies srodki? chyba dobry jest kwas mlekowy?

lilo

08 lip 2010, 19:36

polecil kupic cos w aptece, zeby znormalizowac srodowisko pocgwy
To dość specyficzny lekarz skoro kazał ci COŚ kupić :ico_noniewiem:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

08 lip 2010, 20:22

tretinka, jeśli lekarz nie doradził co kupić ( :ico_noniewiem: ), to najlepiej spytaj w aptece, wychodzą coraz nowsze środki i leki.Ja pamiętam,że dawniej leczyłam się lekiem o nazwie Lactovaginal (to przy bakteriach powstałych poprzez zażywanie antybiotyku),ale jakie teraz środki są,to nie wiem...

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

11 lip 2010, 11:27

no wlasnie nie polecil nic konkretnego bo powiedzial, ze nic zlego sie nie dzieje. powiedzial tylko" prosze kupic cos w aptece na ustabilizowania srodowiska pochwy", a ze to sa srodki bez recepty nic nie wypisal. w takim razie bylam juz w aptece. mam abiofem, tani nie byl, ale mam nadzieje, ze pomoze;)

lilo

11 lip 2010, 20:49

tretinka, widzę że to środek ci bardzo bliski http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... t=#5227784
Przypominam że reklamowanie na forum jest niezgodne z jego regulaminem.

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

30 lip 2010, 16:21

tretinka, moze jemu chodzilo o plyny do higieny intymnej??? Fakt, ze w tych miejscach nie powinno sie myc mydlem albo czyms podobnym. W tych okolicach intymnych jest inne ph. Tez o tym nie wiedzialam i czesto tez mialam infekcje dopuki nie zaczelam uzywac tych środkow.

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

19 paź 2010, 13:37

w okolicach intymnych jest takie samo pH jak na skórze czyli obojętne 5,5 ;) dlatego nie ma potrzeby tak naprawdę stosować płynów o niskim pH tylko naturalnym. ale fakt - warto nie używać zasadowych, mydeł tzw. do rąk i perfumowanych nadto. a lekko kwasowe pH w pochwie najlepiej utrzymywać właśnie łykając probiotyki kobiecie, stosując lacibios femina itp.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość