Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

A Mamy Koziorożce są tutaj?

01 lip 2008, 15:07

Mamusie Koziorozce zapraszam na pogaduchy :ico_oczko:

Ja grudzien 78'

Mama Koziorożec jest w rodzinie wspaniałą ostoją stałości, porządku, ładu i regularnego trybu życia. Jej podstawowym dążeniem będzie zawsze zachowanie stanu posiadania, utrzymanie jedności i zgody w rodzinie. Jej myśli będą więc krążyły dookoła zabezpieczenia starości swojej i męża.

Cechy ujemne pani Koziorożec? - Niewiele radości życia, często pewna posępność. W sposobie bycia jest nieśmiała i bardzo płochliwa. Liczne, ukryte zalety tej pani to rozsądek, gospodarność, oszczędność i przywiązanie do rodziny. Nawet kiedy okaże się, że mąż jest nieodpowiednio dobrany, pani Koziorożec będzie starała się pójść na kompromis, mając nadzieję, iż wszystko może się jeszcze jakoś szczęśliwie ułoży. Większość pań z Koziorożca ma ładną cerę do późnej starości. Żona z Koziorożca nie ma zwyczaju narzekać na ciężki los i dzielnie znosi wszelkie jego przeciwności.


Zgadzacie sie z powyższym? Jak to jest prawda to ja nie jestem Koziorozcem w takim razie :-D :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 lip 2008, 23:54

Witam
ja jestem styczeń'81

Jasnie Pani :) pisze:Zgadzacie sie z powyższym?

wiesz chyba też nie jestem koziorożcem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

04 lip 2008, 21:53

no i ja styczen 83

Ale ten opis to faktycznie chyba spod innego znaku :-D nic a nic do mnie nie pasuje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

07 lip 2008, 10:21

Wprawdzie mamą jeszcze nie jestem, ale urodziłam się w styczniu 84. No i muszę powiedzieć, że mogłabym sobie pare rzeczy z tego opisu dopasować i przypuszczam, że mogą się sprawdzić, kiedy pojawią się dzieci :ico_oczko:

Ale jak będzie naprawdę, pokaże przyszłość :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

07 lip 2008, 13:02

witam styczeń 86r.

do mnie ten opis tez wogóle nie pasuje

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 lip 2008, 07:13

No tak :-) To ja tu staruszka miedzy wami :ico_oczko:

Jeszcze raz opis przeanalizowalam i zgadzam sie z jednym zdaniem - tym o cerze :ico_oczko: W mojej wczesnej starosci jeszcze mam nienajgorsza i zywie nadzieje, ze tak juz zostanie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

23 lut 2010, 11:21

Hej :ico_haha_02:

Ja styczen 85 :ico_haha_01:

majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

11 cze 2011, 19:16

witam
Jestem z 25 grudnia.
fajnie byc koziorożcem

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 cze 2011, 19:30

Mama Koziorożec jest w rodzinie wspaniałą ostoją stałości, porządku, ładu i regularnego trybu życia.
19 styczeń, witam rogate dziewczęta :-D Absolutne bujdy na resorach, nie zgadzam się, ale fajnie by było :ico_sorki:

NICOLA_1985

25 lip 2011, 21:54

hej ja tez koziorożec ale opis trochę pasuje :
wspaniała ostoja stałości - raczej nie bo ja jestem roztrzepana :ico_oczko: ,
porządku - nie bo jestem bałaganiarzem,
ładu i regularnego trybu życia - jestem kompletnie zdezorganizowana :-D .
Jej podstawowym dążeniem będzie zawsze zachowanie stanu posiadania - bez przesady nie zawsze ale coś w tym jest np. dązyłam do tego aby miec własne mieszkanie :-) , utrzymanie jedności i zgody w rodzinie - to się zgadzam ale tylko jeśli chodzi o naszą czwórkę bo z resztą rodziny to różnie bywa... :ico_oczko: .
Jej myśli będą więc krążyły dookoła zabezpieczenia starości swojej i męża - bez przesady jeszcze tak daleko nie wybiegam z myślami :ico_oczko: .
-
Niewiele radości życia - oj kłuciłabym się :-D ,
często pewna posępność - nie.
W sposobie bycia jest nieśmiała i bardzo płochliwa - nieśmiała czasami ale płochliwa nieeeeeeeeee
rozsądek - oj tak!,
gospodarność - średnio na jeża :ico_oczko: ,
oszczędność - absolutnie nie.. w moich rękach kasa rozpływa się jak lody latem :-D przywiązanie do rodziny - tak!!!
kiedy okaże się, że mąż jest nieodpowiednio dobrany, pani Koziorożec będzie starała się pójść na kompromis, mając nadzieję, iż wszystko może się jeszcze jakoś szczęśliwie ułoży - kompromis tak ale mąż jest dobrze dobrany :-) chyba , że chodzi o kłutnie w małrzeństwie.. chociaz mój S. uważa , ze ja w ogóle nie umiem ustępowac i tylko mi się wydaje, ze ja taka kompromisowa jestem :ico_oczko:
Większość pań z Koziorożca ma ładną cerę do późnej starości - tu się zgadzam ale nie wiem jaka bedzie moja cera w później starości okaże się :-) .
Żona z Koziorożca nie ma zwyczaju narzekać na ciężki los i dzielnie znosi wszelkie jego przeciwności - mój mąż twierdzi inaczej.. ze jestem maruda i nic tylko narzekam :-D

[ Dodano: 25-07-2011, 21:54 ]
25 grudzień 1985 :-D

[ Dodano: 25-07-2011, 21:55 ]
mój mąż też koziorożec hehe :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość