Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

Misiowy Jogurcik Nestle

03 lip 2008, 16:15

Witajcie mamusie


Witajcie mamusie

Jestem mamą dwóch urwisów.
Chciałabym Wam przybliżyć nowy produkt dla niemowląt firmy Nestle - Misiowy Jogurcik.

Misiowy Jogurcik to pierwszy JOGURT na polskim rynku przeznaczony dla niemowląt po 6 miesiącu życia. Jest pasteryzowany dzięki czemu nie musi być przechowywany w lodówce i na nasze szczescie zawsze jest gotowy do spożycia nie musimy sie martwic o to ze wyjmiemy zimne jedzonko z lodówki.
Idealny na spacer,na wakacjach w sklepie kiedy akurat nasze dziecko zapragnie zjesć cos dobrego. Jest to produkt w 100% naturalny, bez sztucznych barwników i konserwantów, wzbogacony w wapń, magnez i witaminę B2. Posiada również pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Występuje w czterech smakach: jagodowym, malinowym, gruszkowym i truskawkowym.
Oprócz tego ze smakuje moim dzieciom to i ja nim nie pogardze ;-)
Uwielbiam truskawkę.
Jeśli macie jakieś pytania - chętnie na nie odpowiem.
Pozdrawiam
Mama Kuby Ekspert_Nestle

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 lip 2008, 21:43

Mama_Kuby, pewnie pracujesz w tej firmie i przy okazji reklamujesz ten jogurt. A ja Ci powiem, że to największa tandeta i chłam i właśnie takie wynalazki, wywołują tylko zaburzenia trawienia u dzieci. Firma zarabia, bo założę się, że to koło 10 zł kosztuje, a czy nie lepiej dać dziecku zwykły jogurt, wytłumacz mi czym on się różni od misiowego????bo ma nalepkę instytutu matki i dziecka????

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

04 lip 2008, 11:18

delicja pisze:Mama_Kuby, pewnie pracujesz w tej firmie i przy okazji reklamujesz ten jogurt. A ja Ci powiem, że to największa tandeta i chłam i właśnie takie wynalazki, wywołują tylko zaburzenia trawienia u dzieci. Firma zarabia, bo założę się, że to koło 10 zł kosztuje, a czy nie lepiej dać dziecku zwykły jogurt, wytłumacz mi czym on się różni od misiowego????bo ma nalepkę instytutu matki i dziecka????


delicja-jestem jedną z mam ,które w imieniu Nestle opowiadają w internecie na temat Misiowego Jogurciku.Kazda mama podaje dziecku oczywoiście tylko to co jej zdaniem jest dobre,zdrowe .Każda z nas jest inna więc myśle też ze nie każdej mamie i dziecku jogurcik ten przypdanie do gustu.Jednak spiesze juz z informacja na temat tego jogurciku odpowiadając tym samym an Twoje dwa pytania.

MISIOWY JOGURCIK NESTLE to pierwszy jogurt na polskim rynku przeznaczony dla niemowląt (po 6 miesiącu życia),spełnia wszelkie wymagania stawiane produktom dla niemowląt,ma obniżony poziom białka , by nie obciążać nerek dzieci,jest pasteryzowany, więc nie musi być przechowywany w lodówce przed otwarciem (można od razu podać dziecku) jest w 100% naturalny, bez sztucznych barwników i konserwantów, 1 kubeczek Misiowego Jogurciku pokrywa 25% dziennego zapotrzebowania dziecka na wapń,ma pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Czy dla Ciebie nei jest ważne że podajesz produkt swojemu dziecku który został pozytywnie zaopiniowany przez Centrum Zdrowia Dziecka? JA zwracam uwage na takie rzeczy.

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

07 lip 2008, 13:50

Gabi pisze:
Mama_Kuby pisze:delicja-jestem jedną z mam ,które w imieniu Nestle opowiadają w internecie na temat Misiowego Jogurciku


Ale oczywiscie wiesz, że reklama na TT jest zabroniona? :ico_oczko:
I czy mamom - paniom "ekspertkom" dobrze za takie opowiadanie płacą? :ico_oczko:


Gabi taka forma przekazywania informacji na forum na temat nowego produktu jakim jest Misiowy Jogurcik jest uzgodniona z administatorem forum tik-tak.
Myśle ze zamiast tak ciągle dopatrywac sie aferki moze warto jednak spróbowac poczytać o tym jak dzici lubia zmieniac smaczki , lubią nowości jedzonkowe a taka własnie nowościa jest owy Misiowy Jogurcik.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 lip 2008, 18:10

też dawno widziałam misiowy jogurcik, ale jak zobaczyłam cenę to padłam. Mama_Kuby, troszkę kontaktu z dorosłymi, bo te aferki, smaczki i jedzonkowe nowości mnie powaliły

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

07 lip 2008, 18:39

Janiolek pisze:też dawno widziałam misiowy jogurcik, ale jak zobaczyłam cenę to padłam. Mama_Kuby, troszkę kontaktu z dorosłymi, bo te aferki, smaczki i jedzonkowe nowości mnie powaliły



Nie chodzi o zadne aferki ,smaczki.
Chyba zle się zrozumiałyśmy.Sama mam dziecko i doskonale wiem jak często sceptycznie podchodzę do wszelkich nowosci sprawdzając skład i czytajac opinie innych na temat tego co sama chce podać swojemu dziecku.
Myśle że to Wy troszeczke mnie atakujecie ,ale nie rozumiem czemu ponieważ nie mam złych intencji a jedynie same najlepsze,z chęcią podzielenia sie informacjami na temat Misiowego Jogurciku.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 lip 2008, 21:22

Mama_Kuby pisze:warto jednak spróbowac poczytać o tym jak dzici lubia zmieniac smaczki , lubią nowości jedzonkowe


no moje dziecko nie cierpi nowości :-D
natomiast, gdzie można kupić ten cały misiowy jogurcik???bo ja w całym Lublinie go nie widziałam????co mam do warszawy jechać po głupi jogurt????Ile to kosztuje????

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 lip 2008, 22:27

delicja, u nas jest w Tesco, a kostuje 8,99zł za cztery kubeczki.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

08 lip 2008, 06:50

moja Alicja nie lubi żadnych produktów Nestle. Ten jogurt kiedyś dostałyśmy w paczuszce gratisowej. Efekt był taki że wzięła do buzi pół łyżeczki i to pół znalazło się na mojej koszulce. Cena jak widziałam w markecie też nie zacheca do kupowania. Za te pieniądze kupię jej kilka naturalnych jogurtów i dodam jakieś owoce. Bardzo jej taki deserek smakuje

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

09 lip 2008, 15:19

Co do sklepów gdzie mozna kupić Misiowy Jogurcik to lista jest nastepujaca
Rossman - są w alejce z produktami dla dzieci, ja znalazłam obok Misiowego Sadu,
- Real
- Tesco
- niebawem powinny pojawić się w Auchan i Carrefourach
w internecie sa do kupienia na stronie Frisco.

[ Dodano: 2008-07-09, 15:30 ]
Gabi pisze:Ja w Rossmanie widziałam te jogurciki. Tez spróbowałysmy i na razie nie kupiłyśmy wiecej, Emi smakowało, ale jej smakują wszystkie jogurty, serki czy kefiry. Jedynie na wakacjach rzeczywiscie sie sprawdza - bo nie musi być trzymany w lodówce.




To prawda, ja sama zabrałam na plaze kilka misiowych Jogurcików i miałam przynajmniej świety spokój ze nic mi sie nie zepsuje ani nie skwasi jak to kiedys z normalnym jogurtem mi się zdarzyło.Wiec to jest niewatpliwie plus tego jogurciku.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość