ktosia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2008, 21:40

Co to może być?

14 lip 2008, 21:47

Hej, mam do Was pytanie.
Od kilku dni bolą mnie strasznie sutki przy dotyku i przy naduszeniu wylatuje jakiś przeźroczysty płyn czasami biały. Czy to jest ciąża czy może być coś innego? Mogą to być np hormony? 22 czerwca wzięłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjną a 26 czerwca ostatni raz kochałam się z mężem. Od tego czasu nie uprawiałam seksu bo mój mąż wyjechał ale ja się martwię czy to może być ciąża czy to może być spowodowane tym, że już nie biorę tabletek a okres mam mieć za kilka dni? Test planuje zrobić za jakiś tydzień. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

14 lip 2008, 22:03

ktosia przyczyny mogą być dwie. albo faktycznie ciąża (czego zapobiegawczo pogratuluję :-D ) albo reakcja organizmu na odstawienie tabletek hormonalnych. Ze wskazaniem raczej na to drugie, bo rzadko się zdarza, żeby w tak niskiej ciąży już siara sie wydzielała - jakby nie było jest to wynik jakiejś burzy hormonalnej :ico_haha_01: Poczekaj jeszcze ten tydzień, zrób test a jeśli bedzie negatywny a objawy nie znikną - idź najlepiej do lekarza... :-)

ktosia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2008, 21:40

14 lip 2008, 22:20

eve.ok - dzięki:) Tylko że ja mogłam zajść w ciąże hmm wcześniej no nie wiem. Może kiedyś tabletki zawiodły. Nie mam pojęcia ale ja się z mężem kocham średnio co 2 dni i czasami ze tak to opiszę on we mnie kończy a ja sobie jeszcze parę minut leżę zazwyczaj no i nie wiem... kurcze wolałabym to drugie bo mojego męża nie ma teraz przez 3 miesiące a potem mieliśmy różne takie poważne plany we dwoje;(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość