Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

OPŁATA ZA PORÓD- RODZINNY - WBREW PRAWU .... !

16 lip 2008, 22:43

http://www.rodzicpoludzku.pl/poradnik/p ... goria_id=6

Tak też myślałam ! Czuje się troche oszukana, bo w naszym szpitalu poród rodzinny "wycenili" skubańce na 220 zł i mnie na to stać nie było ..a tak bardzo chciałam, żeby mąż był przy mnie .... mam żal, że tak to wszytko wygląda, że musiałam być sama ... moze mój drugi poród wyglądał by całkiem inaczej, gdyby mąz był wtedy przy mnie ... a one go wywaliły!

Ale pisze tu temu, żeby kobiety umiały walczyć o swoje prawa ...

lilo

19 lip 2008, 08:23

Małgorzatka no właśnie - a odpowiedziała Ci coś fundacja po Twoim liście o porodzie???
Co do pobierania opłat - dobrze wiedzieć, tylko pewnie większość kobiet nie zaryzykowałaby zadrzeć ze szpitalem od którego zależy zdrowie jej dziecka :ico_noniewiem: Może kiedyś wreszcie coś z tym zrobią i zniosą te opłaty. W wielu szpitalach poród rodziny jest już bezpłatny.

Awatar użytkownika
zuzaz89
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 178
Rejestracja: 06 lut 2008, 17:37

24 lip 2008, 17:35

nie znam się na tych cenach, ale moja sistra na 100% płaciła 400zł nie nie pomyliłam się

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 lip 2008, 21:48

lilo pisze:a odpowiedziała Ci coś fundacja po Twoim liście o porodzie???


Nie :ico_placzek: Chyba zlali sprawę, bo do tej pory nie dostałam odpowiedzi! Ale już w tym nie dłubię, dziecię mam chwała Bogu zdrowe i to się liczy ..!

zuzaz89 pisze:płaciła 400z


Normalnie skandal !!!!!!!!!!!!! Czy oni powariowali? Czasami sobie myśle, że nieżyje w prawowitym państwie tylko gdzies na Marsie ... w śród ufoludków! Przecież to jest czysty wyzysk !!!!!! A miała chocią zjako takie warunki ?

Awatar użytkownika
zuzaz89
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 178
Rejestracja: 06 lut 2008, 17:37

24 lip 2008, 22:51

tak te państwo jest pazerne na pieniądze;/

Za to, że mąż wspiera żoną przy porodzie trzeba płacić 400zł ;/
On tam praktycznie stoi

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość