Awatar użytkownika
Street_man
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 lip 2008, 08:12

Moda na...

21 lip 2008, 09:25

Bardzo chętnie przeprowadziłbym sondę jakie obecnie trendy wyznajecie - na przykładzie wszystkich marek które wypuściły swoje kolekcje lato-jesień 2008 - to dla zainteresowanych

A tu z przed tygodnia pokaz mody w warszawie - jak Wam się podoba?
http://www.zeberka.pl/art.php?id=1481

Awatar użytkownika
czarnulka lbn
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 260
Rejestracja: 16 gru 2007, 01:28

21 lip 2008, 16:36

Street_man ja to mam duzo ciuszków z H&M, mój mąz to raczej adidas, nike a dzieciaki to kolekcja Cherokee

Awatar użytkownika
zuzaz89
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 178
Rejestracja: 06 lut 2008, 17:37

21 lip 2008, 17:29

Moda z linku, który posłałaś to chyba nie dla mnie:P
Ostatnio kupuję ciuszki z raczej mało znanych sklepów, kupiłam sobie kilka letnich sukieneczek w kwiatki, kilka par takich spodni przewiewnych itp. po prostu ciuszki na lato :P Marki sklepów które polecam to :
Terranova
Zara
C&A
House

hmm... jak sobie przypomnę to napisze

Awatar użytkownika
czarnulka lbn
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 260
Rejestracja: 16 gru 2007, 01:28

21 lip 2008, 19:30

[quote="zuzaz89"]Moda z linku, który posłałaś to chyba nie dla mnie:P

no w sumie o gustach sie nie dyskutuje....ale mi się też niezabardzo podobają te kreacje. tylko dwie moga być taka żółta suknia (modelka ciemnoskóra + mężczyzna) i taka róż lekki z kwiatami.

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

21 lip 2008, 19:42

Mi też się nie podoba większość,za bardzo "odjechane"
Taka tuniczka w biało-czerwoną kratkę jest podobna jeśli nie identyczna w C&A.

Awatar użytkownika
Street_man
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 lip 2008, 08:12

25 lip 2008, 11:18

za niedługo rozstrzygnie się kto weźmie udział w konkursie Oskary Fashion (zgłoszenia są do 30 lipca więc już nie długo powinniśmy wiedzieć kto się zakwalifikował)
Warto śledzić stronkę - pewnie pojawi się wiele ciekawych, świeżych kreacji:)
http://www.oskaryfashion.pl/

podaję również inną kobiecą kreację i zarazem ciekawy serwis, z interesującymi inspiracjami - jeżeli któraś z Was jeszcze tam nie była:)
http://www.style.com/mystyle/lookbooks/ ... 5?iphoto=3

a tu pytanie - czy mężczyźni mają łatwiej?
i jeszcze jedno :)
na style.com wejdźcie w zakładkę trend reports i kategiria Hippie:) zdjęcie 71 hm?

Kalina M
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2008, 11:33

31 lip 2008, 23:51

Hej, StreetMan

Mieszkam od 10 lat w Londynie i moj styl obecny to chyba taka wyluzowana francuzka sekretarka pomieszana z Audrey Hepburn. Poza tym mam w szafie pelno ciuchow, ktore niestety nieczesto udaje mi sie zalozyc, bo moj obecny styl zycia z dzidzia nie jest wiecznym cocktail party...ale , ze mam slabosc do wieczorowych sukienek, kolekcjonuje i tak i czasem zabiore gdzies zeby sie (je) pokazac ;)

Ciuchy kupuje w wielu miejscach, ale od jakiegos czasu odkrylam, ze nie stac mnie na kupowanie tanich rzeczy, bo po kilku praniach wygladaj jak szmatki do mycia okien i sa prawie do wyrzucenia, inwestuje wiec w ubrania dobrej jakosci i ktore wyzeraja dziure w mojej kieszeni, ale za to udaje mi sie uzupelniac szafe rzadziej i raczej juz dokupuje do mocnej 'bazy ciuchowej' niz daje sie powalic sezonowym trendom. Cesiowo sie oszukuje , ze jak kupuje cos drogiego na wyprzedazy to jest taniej (bo i o 70% ceny czasem mozna cos znalezc) , wiec lubie Chloe, Marca Jacobsa, Miu Miu i Sonie Rykiel na przyklad. Ale kupuje tez ubrania w sklepach z uzywanymi ciuchami, bo czesto mozna znalezc prawdziwe skarby i tak na przyklad wpadla mi w rece suknia Pucci sprzed wiekow, ale ciagle piekna i za prawie ze grosze... Mam natomiast slabosc do pieknych butow, i tutaj tanich nie kupie, chyba ze plasikowe klapki pod prysznic ha ha...

Faceci maja chyba tak samo latwo, albo trudno, jak babki... to zalezy od ich wyobrazni, i chyba tez tego, gdzie mieszkaja, bo chyba w wiekszym miescie troche latwiej byc meskim pawiem bez szykanowania przez otoczenie???

Ok, trafiles w moj temat i moglabym pisac przez konca, wiec zatrzymam sie kiedy jeszce moge.

Pozdrowienia

`Kalina

Awatar użytkownika
Street_man
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 lip 2008, 08:12

06 sie 2008, 11:27

Mężczyźni pod tym kątem mają podobny problem z doborem odpowiedniej ..kreacji.. co kobiety
Jednak przyznać trzeba, że większość facetów nie posiada omawianej...i wymaganej wyobraźni, która potrafiłaby podpowiedzieć im co ubrać, co pasuje a co się ze sobą gryzie:)
Różnica polega też - tu może i jest nawet ułatwienie dla mężczyzn, że nie muszą się przejmować dodatkami, urozmaiceniami dla tzw. bazy. Owszem szalik, przepaska, okulary, zegarek itp ale nie w takim stopniu jak to wygląda u kobiet:)
Jednak problem jaki ja widzę najczęściej to brak pluralizmu w modzie masowej dostępnej dla mężczyzn. Nie mają z tym kłopotów osoby które ubierają się u projektantów mody - jednak nie każdy może sobie na to pozwolić - a w 'masówkach', "wszystko na jedno kopyto".

Kalina M - zdecydowanie Miu Miu, Sonie Rykiel i Emilio Pucci, co do 'ciucholandów' często są zbawienne dla przepięknej kreacji:) więc także polecam.

Polecam także pasjonatów z ParaHaft - niech to będzie ich 5 min.
Bardzo ciekawe kreacje, zaskakujące, nowatorskie, przyjemne i użyteczne
oto link do galerii:
http://www.parahaft.com/paragaleria.html

moniczka8430
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2008, 18:56

:)

25 sie 2008, 23:57

Ja odkad wyjechalam na studia zrobilam sie bardziej pewna siebie i uciekam od slepego podazania za moda. Jesienia i zima (bez wzgledu na to, ktorego roku;) ) uwielbiam czarne ubrania i mega kolorowe dodatki. Ostatnimi czasy gustuje w czarnych szortach, legginsach, czarnej bluzeczce i kolorowych kozaczkach oraz wielkich kolczykach. Polecam poszperac w sklepach i znalezc barwne buciki. Jesien nie musi byc wcale szara :)

Agnieszka_9
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2008, 16:45

12 lis 2008, 16:49

Ja zauważyłam, że w tym sezonie króluje kratka. Widziałam kilka fajnych bluzek w Camaieu, ale niestety ceny mnie powaliły. Ale można znaleźć na allegro fajne bluzeczki. Ja ostatnio zakupiłam taką:
szafa.pl/c65990-koszulowa-bluzka.html
I jak wam się podoba?
Ostatnio zmieniony 21 lis 2008, 15:14 przez Agnieszka_9, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość