doris6
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 18 lip 2008, 13:34

Infekcja dróg moczowych

21 lip 2008, 22:44

Witam! Jestem w drugiej ciąży mój synek ma już 19-miesięcy, pierwsza ciąża przebiegała prawidłowo.Jestem 25 tygodniu ciąży. Dziś byłam na kontroli z wynikami badań i okazało się z krwią wszystko w porządku lecz mocz nie bardzo, za dużo jakieś ropy co może szkodzić później nerkom, doktor zalecił szpital na jutro na obserwację 5-dniową, skorzystałabym lecz nie mogę zapłaciłam za obronę i nie da się nic cofnąć ciągle nauka. A tak co mogą mi zrobić za badania, będę pod kroplówką, cewka czy co?!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 lip 2008, 00:01

doris6, a nie mogą ci dac przepustki w szpitalu na czas obrony???wiesz uważam, że dzidzia i Ty są ważniejsze niż obrona. Obrona nie zając. Natomiast wracając do infekcji to ja też miałam problem z nerkami w ciąży, ale to dlatego, że ja mam kamienie. ciągle z tymi wynikami było coś nie tak. I lekarz kazał mi w ciąży brać urosept. to ziołowe tabletki chroniące drogi moczowe przed infekcjami. Może zapytaj swojego lekarza czy to by pomogło w twoim przypadku.

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

22 lip 2008, 11:54

delicja pisze:lekarz kazał mi w ciąży brać urosept. to ziołowe tabletki chroniące drogi moczowe przed infekcjami.

Ja też to brałam kilka dni jak byłam w ciąży bo miałam lekki stan zapalny.U mojej córci po urodzeniu bardzo ropiało jedno oczko i miała bakterię.Prawdopodobnie złapała ją ode mnie w trakcie porodu.
doris6, z nerkami nie ma żartów.Może jednak przełóż obronę lub zapytaj o przepustkę jak radzi delicja,

Awatar użytkownika
Gosiaczek79
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 09 cze 2009, 22:47

21 cze 2009, 22:07

A jak się ustrzec przed ciągłymi nawrotami infekcji? Bo ja w przeciągu dwóch miesięcy mam już trzeci raz. Niby po antybiotyku badania wychodzą w porządku, a potem znów infekcja.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość