Awatar użytkownika
zuzaz89
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 178
Rejestracja: 06 lut 2008, 17:37

Jakie proponujecie piosenki na Wesele?

22 lip 2008, 18:45

Oto kilka moich ulubionych piosenek, które nadają się na wesele:

*Boys niezapomniane chwile (posłuchajcie cudne!!!)
*Justyna i Piotr ty i ja
* Voyager- Polskie dziewczyny
*Bayer Full Moja mała blondyneczko
*Boys Jesteś szalona
* Boys Łobuz
* Boys Kochana uwierz mi
* Justyna i Piotr Ti amo
* Voyager Czarny Alibaba
* Perfect Nie płacz Ewka
* Happy Jak się masz kochanie
*Urszula Sipińska Cudownych rodziców mam
* Maryla rodowicz Ale to już było
* 2+1 Winda do nieba
* Seweryn Krajewski Wielka Miłość
* Justyna i Piotr Złoty krązek
* Vox Rycz mała rycz
* Krawczyk Zatańczysz ze mną
*2+1 - Chodź, pomaluj mój świat
*2+1 - Iść w stronę słońca
*Andrzej Rosiewicz - Czy czuje pani cza-czę
*Andrzej Rosiewicz - Najwięcej witaminy
*Andrzej Rybiński - Nie liczę godzin i lat
*Andrzej Zaucha - Czarny Alibaba
*Anna Jantar - Tyle słońca w całym mieście
*Bajm - Ta sama chwila
*Czarno – Czarni – Nogi
*Czerwone Gitary – Dozwolone do lat 18
*Czerwone gitary – Nie zadzieraj nosa
*Czerwone Gitary – Nikt na świecie nie wie
*Czesław Niemen – Pod papugami
*Kalina Jędrusik – Bo we mnie jest sex
*Karin Stanek – Autostop
*Karin Stanek – Chłopiec z gitarą
*Kasia Sobczyk – O mnie się nie martw
*Kasia Sobczyk – Nie bądź taki szybki Bill
*Kasia Sobczyk – Trzynastego
*Ryszard Rynkowski – Dziewczyny lubią brąz
*Ryszard Rynkowski – Jedzie pociąg z daleka
*Sidney Polak feat Pezet – Otwieram wino
*Skaldowie – Z kopyta kulig rwie
*Skaldowie – Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał
*T. Love – Polish boyfriend
*Tomasz Żółtko – Kochaj mnie i dotykaj
*Urszula – Konik na biegunach
*Wojciech Gąsowski – Gdzie się podziały tamte prywatki
*Zbigniew Włodecki – Chałupy welcome to
*Wszystkie rybki
*Żółte kalendarze
*Cyganie
*Zorba
*De Press – Bo jo cie Kochom
*Kombinuj dziewczyno - Leszcze
*Chałupy
* Takie tango- budka suflera
* Bal wszystkich świętych- budka suflera
* Nogi – Czarno czarni
* Ściernisko- Golec orkiestra
* Pędzą konie po betonie
* Prawy do lewego- kayah
* Śpij kochanie śpij- kayah
* Ostatni raz zatańczysz ze mną- Krawczyk
* Mój przyjacielu- Krawczyk
* Serduszko puka w rytmie cza cza
* Czekam na tę jedną chwilę- Krajewski
* U cioci na imieninach- T. Love
* Chłopaki nie płaczą- t.Love
* Nie licząc godzin i lat
*O mnie się nie martw
* Pamiętam ciebie z tamtych lat
* Konik na biegunach- Urszula
* Baśka- Wilki

Czekam na wasze opinie i piosenki!!!

Asiunia
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 654
Rejestracja: 18 mar 2007, 00:17

01 wrz 2008, 15:10

2 tyg. temu bylam na weselu u kolezanki i jak orkiestra zaczela grac Winda do nieba to myslalam,ze bede szczeke z podlogi zbierac z szoku ...Przeciez ta piosenka w zadnym wypadku nie nadaje sie na wesele...Owszem ladna ale bardzo smutna.Kapela,ktora spiewala te piosenke u mojej kolezanki chyba nigdy tak naprawde nie wczula sie w slowa,bo jak parze mlodej mozna zagrac cos tak dolujacego i to jeszce na 1wszy taniec :ico_szoking:
Natomiast piosenka Seweryna Krajewskiego Wielka milosc wprawia mnie o lzy wzruszenia :ico_haha_01: Zawsze placze jak ogladam kasete z wesela od mojej kuzynki.Chyba nie znam lepszej piosenki na 1wszy taniec :ico_brawa_01:

lilo

01 wrz 2008, 18:35

Asiunia pisze:bo jak parze mlodej mozna zagrac cos tak dolujacego i to jeszce na 1wszy taniec :ico_szoking:

Ja się kiedyś też spotkałam z tym utworem jako pierwszy taniec, z tym, że lekko zmieniony był tekst. Zamiast "ja go nie kocham" było "bardzo go kocham" :ico_oczko: Zażyczyli go sobie młodzi więc nie widzę problemu. Choć osobiście bym tego nie wybrała.

Wszystko to kwestia gustu bo mi na przykład "Wielka miłość" wydaje się zbyt oklepana, zresztą nigdy nie byłam zbyt wielką fanką hitów z "Uprowadzenia Agaty" :ico_oczko:

Asiunia
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 654
Rejestracja: 18 mar 2007, 00:17

02 wrz 2008, 12:09

lilo pisze:
Asiunia pisze:bo jak parze mlodej mozna zagrac cos tak dolujacego i to jeszce na 1wszy taniec :ico_szoking:

Ja się kiedyś też spotkałam z tym utworem jako pierwszy taniec, z tym, że lekko zmieniony był tekst. Zamiast "ja go nie kocham" było "bardzo go kocham" :ico_oczko: Zażyczyli go sobie młodzi więc nie widzę problemu. Choć osobiście bym tego nie wybrała.

Wszystko to kwestia gustu bo mi na przykład "Wielka miłość" wydaje się zbyt oklepana, zresztą nigdy nie byłam zbyt wielką fanką hitów z "Uprowadzenia Agaty" :ico_oczko:

Nie szkodzi,ze oklepane-wlasnie takie sa chyba najlepsze :ico_haha_02: Np. Jedzie pociag z daleka-jest chyba oklepana piosenka na maxa w moich stronach ale nie wyobrazam sobie wesela bez tej piosenki :ico_oczko: Ludzi sie swietnie przy niej bawia :ico_haha_02: zazwyczaj ludzie sie dobrze bawia przy piosenkach,ktore znaja :ico_oczko: No a wielka milosc to piosenka zarezerwowana dla pary mlodej raczej ale u mnie chyba nie bedzie bo mojemu P sie nie podoba...

lilo

02 wrz 2008, 13:04

Asiunia pisze:Nie szkodzi,ze oklepane-wlasnie takie sa chyba najlepsze Np. Jedzie pociag z daleka-jest chyba oklepana piosenka na maxa w moich stronach ale nie wyobrazam sobie wesela bez tej piosenki

Zgadzam się po części - pewne szlagiery są na weselu niezastąpione ale pierwsza piosenka jest wyjątkowa. No ale jeśli dla pary "wyjątkowa" jest akurat ta piosenka to czemu nie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

02 wrz 2008, 22:40

My niedawno mieliśmy ślub i mieliśmy całkiem inną muzykę niż przeważnie.
Biorąc pod uwagę że nie trawię na weselu utworów typu Majteczki w kropeczki ani wszelkiego rodzaju Disco Polo, znaleźliśmy orkiestrę która grała rocka i muzykę dyskotekową.
Owszem Jedzie pociąg było :ico_oczko:
Wybawiłam się jak nigdy :-) z resztą goście też :ico_oczko:

A co do pierwszego tańca to my akurat mieliśmy Christine Aguilera "Beautiful"
Uważam że pierwszy taniec powinien być przy kawałku, który jest nam bliski i coś nam przypomina (np pierwszy pocałunek), a nie standardowy jak "Pierwsza miłość"
Oczywiście nikogo nie mam zamiaru obrazić bo to zawsze jest kwestia gustu i upodobań :ico_oczko:

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

20 wrz 2008, 15:06

A wiecie ze jeszcze sie nie zastanawialam nad piosenkami :ico_olaboga:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

23 wrz 2008, 11:05

u nas na weselu była naprawdę różniasta muzyka, o to poprosilismy zespół, to dzięki niemu wszyscy świetnie się bawili, nie chciałam tylko zabaw, było rzucanie welonu, muszki i tyle.

ja nie wiem, jaką mielismy pierwszą piosenkę, nie pamiętam, załowałam tylko,ze nie grali Skaldów 'wszystko mi mówie,ze mnie ktos pokochał"
w moich rodzinnych stronach hity weselne: windą do nieba, przetańczyc z tobą chcę całą noc i wielka miłosc

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 paź 2008, 11:38

mi sie wlasnie marzy taka orkiestra o jakiej pisze Aga26...grajaca rocka,muzyke dyskotekowa i oczywiscie kilka takich standardowych utworkow weselnych ktore zachecaja do zabawy mile widziane,ale nie wyobrazam sobie calego wesela w tych rytmach... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

a na piosenke do swego pierwszego tanca to chyba kazda para mloda powinna sobie wybierac a nie ze orkiestra narzuca...

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

03 gru 2008, 00:49

Ja na cywilnym miałam właśnie "windą do nieba"...i to wcale nie było dołujące...my tego chcieliśmy więc tak było i było super :-D

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość