Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

SIERPNIOWE DZIECIACZKI 2007

26 sie 2008, 12:29

[center]Obrazek[/center]

[center]Obrazek[/center]
[shadow=yellow]
[center]
[size=150]
Łukasz, synek kasi1983 ur 30.07

Szymon Ryszard, synek wisienki24 ur. 30.07
Obrazek

Kacper, synek Anity79 ur 31.07
Obrazek

Tosia Sara, córeczka Pruedence ur 10.08
Obrazek

Julia Aleksandra, córeczka Agi78
Obrazek

Patryk, synek Sylwia77 ur 11.08
Obrazek

Zuzanna, coreczka marty20 ur 12.08

Wiktor, synek agasco ur 14.08

Michał, synek beaty84 ur 16.08

Maddox, synek Marty27 ur 17.08

Iza, córeczka rudej ur 18.08

Jakub, synek swbasi ur 20.08

Sofija, coreczka Kasi3 ur 24.08

Amelia, córeczka Yvone ur 26.08
Obrazek

Amelia, córeczka Karolina-ch ur 26.08
Obrazek

Nel, córeczka Martuuunia1 ur 30.08
Obrazek

Hania, córeczka Mała-mysz ur 31.08
Obrazek


[/size]
[/center][/shadow]

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

01 wrz 2008, 10:42

Z dniem 1 wrzesnia jak już wszystkie nasze maluszki ukończyły roczek przenosimy się, zatem piszę już na nowym wąteczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: (ślicznym wąteczku :-D )

[center]Dla naszych roczniaków:
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: [/center]

[center]i jeszcze raz:

[glow=red][size=200]STO LAT[/size][/glow][/center]

[center] :509: :509: :509: :509: :509:[/center]

[ Dodano: 2008-09-01, 10:46 ]
a ja mam dosyć :506: ten rota nie chce nas opuścić :ico_zly: , teraz mój mąż cierpi, a Adrian znowu dzisiaj zwymiotował...ręce mi opadają

[ Dodano: 2008-09-01, 10:48 ]
czekam tu na was :-)

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

01 wrz 2008, 14:18

[shadow=red]witajcie kochane na przepieknym wateczku[/shadow] i rowniez
[size=200]STO LAT DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKOW [/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:[shadow=red][/shadow][glow=orange][/glow]
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_brawa_01:


napisze w skrocie ze u nas imprezka sie wreszcie udala, w wolnej chwili wkleje foteczki, odraz tez mowie ze czytam was jak tylko mam czas ale bede rzadziej pisac bo dopoludnia bawie dwoje dzieci wiec z czasem krucho, ogolnie urodzinki super, goscie zadowoleni, wypilismy tyle wodki ze glowa mala, oczywiscie jak bobasy sie uspily, poza tym amellka od kilku dni ma goraczke, najczesciej w nocy ale to od wychodzacej dwojki gornej, strasznie cierpi, wczoraj zasypiala 4 godzinki a my razem z nia, bylo nie ciekawie ale moze juz ten zebol wyjdzie wkrotce i bedzie troszke spokoju :ico_oczko: poza tym pracuje a moja siostra dzis pierwszy dzien pracy a ja z jej synkiem, bobasy razem sa swietne, oczywiscie byly male wypadki jak np. przytrzasnieta reka zabawka ale bylo tez duzo czulosci :ico_haha_01: ogolnie ciesze sie ze sa razem bo robi im to tlyko na dobre, dzieci sa super naprawde :ico_oczko:[glow=orange][/glow] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-01, 14:30 ]
Aga wspolczuje chorobska :ico_pocieszyciel: :ico_prezent: trzymajcie sie cieplo

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 wrz 2008, 17:05

Hej wszystkim na nowym wątku!!!

Na początku wszystkiego naj z Okazji roczku dla Nelinki i Hani :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Yvone Zdjęcia super :-D Amelka już taka duża jest :) I torcik widze, że jej smakuje!

Aga No widzę, że zapał do sprzątania jest :-D gratuluje. Cieszę się, że Julka już lepiej choć szkoda mi twojego męża, te paskudne wirusy mogłyby sie od was już odczepić.

Martuunia Jak tam z mieszkaniem? Mieszkasz już w Krakowie? Jak się już zadomowisz to koniecznie musimy na kawke razem wyskoczyć. A co do waszych zajęć to ja będę pracowac w Klinikach na Kopernika, to blisko rynku więc jak będziecie mieć okienka to chętnie mogę się po pracy spotkać :-D

Kasia Ale ładnie wyglądasz z brzuszkiem :-D I taka zgrabna w tej ciąży :ico_brawa_01: A widzisz u mnie jest przewaga żeńskich genów i mam nadzieje, że uda mi się następnego miec chłopca :-D

A ja się pochwale bo mnie radość rozpiera. Byłyśmy dziś na echu i Antonina jest praktycznie zdrowa serduszkowo :ico_brawa_01: , został jej minimalny przeciek który niebawem się zamknie i niedomykalność się zmniejszyła więc odstawili jej leki bo serduszko pracuje już jak zdrowe :ico_brawa_01: Cieszę się tak,ze nawet ciężko to opisać. Sam proces badania już nie był taki przyjemny bo Tosia nie chciała się dać zbadać i musiała dostać leki na uspokojenie, o których najpierw darła się 20min, potem spała 3h i musiałyśmy czekać aż się obudzi w szpitalu a potem była dosłownie na haju- jaki widok :-D wszędzie chciała wstawać każdemu machała, spiewała sobie i miała zamlone oczka, a teraz śpi.

Wesele było super udane, do domu wróciliśmy o 6, później wkleje zdjęcia. Ale wytańczyłam się za wsze czasy :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

01 wrz 2008, 17:31

:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:


STO LAT DLA NASZYCH SIERPNIOWYCH DZIEWCZYNEK!!!! NELECZKO I HANUSIU, STO LAT!!!!!!! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Aniu, ciesze sie razem z Toba!!! Nalezy sie Tosi w koncu odpoczynek od tych wszystkich chorob i nieszczesc. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fajnie, ze wesele sie udalo. Tez bym sie chetnie pobawila na weselu :ico_oczko:

Aga, dobrze, ze z Julka juz lepiej. Szkoda mi Adrianka i twojego meza. Trzymam kciuki, zeby szybko im minelo. :-)

Martunia, no wlasnie, udalo Wam sie znalesc mieszkanko?

Karolina, zgladaj do nas, Kochana jak tylko bedziesz miala czas. Tesknimy tu za Toba

Anita, jak tam Ci mija dzien samej z Kacprem i psem? :ico_noniewiem:

A my intesywnie zyejmy ostatnio. :-D W weekend w Toruniu (bardzo intesywnie i meczaco), wrocilismy do Warszawy wczoraj o 12 w nocy :ico_olaboga: i dzis rano pobudka :ico_noniewiem: i 4 rozmowy o prace. poszlo spoko. W sumie jestem bardzo zadowolona. z jednym kolesiem sie wstepnie umowilam, ze zaczne prace od 15.09 wiec jest na prawde spoko. Ale jeszcze pojde jutro na rozmowy i w srode i zobaczymy jak to bedzie. moze cos innego mi sie spodoba.

Szymek troszke sie przeziebil na tych wyjazdach i dzis ma katar i sporo spi... :ico_chory: mam nadzieje, ze szybko mu to minie

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 wrz 2008, 17:39

Wisienko- No to strasznie się cieszę że tak fajnie poszło z tą pracą :ico_brawa_01:
Mam nadzieje, że katarek szybko przejdzie Szymkowi!!!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

01 wrz 2008, 17:44

Pruedence pisze:musiała dostać leki na uspokojenie, o których najpierw darła się 20min, potem spała 3h i musiałyśmy czekać aż się obudzi w szpitalu a potem była dosłownie na haju- jaki widok :-D wszędzie chciała wstawać każdemu machała, spiewała sobie i miała zamlone oczka, a teraz śpi.

my ostatnio je dostałyśmy i Lenka padła momentalnie a potem obudziła się w trakcie badania :-) Wiec nas wypuscili, potem spała normalnie, ale była taka cudowna, grzeczna i w ogole :-D
Pruedence, jakie leki brałyście? Zakładam, że enarenal bo to ulubiony produkt kardiologów z prokocimia. Zazdroszczę Ci, że już nie musisz ich widziec. Ja mam 27.10 wizytę u Siary

[ Dodano: 2008-09-01, 17:46 ]
wisienka24, a czym się zajmujesz?? Gratuluję

I nie myślcie, że was tak łatwo zostawię :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 wrz 2008, 18:53

Janiolek- tak Tosia brała Enarenal dwa razy dziennie. A śpi dalej, chyba ją ten lek spacyfikował na maksa, nie wiem czy się obudzi na kompanie, a kaszke to jej pewnie na śpicha dam!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

01 wrz 2008, 21:19

Ania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D cieszę się ogromnie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , że Tosia jest zdrowiutka :064:

Ula dalej trzymam kciki :ico_brawa_01: , żeby Ci się wszystko udało i teraz dodatkowo, żeby Szymuś wyzdrowiał

Kasia faktycznie ciąża Ci bardzo służy, wyglądasz prześlicznie :ico_brawa_01:

Janilek, a my Cię wcale nie wyganiamy :ico_nienie: miłe towarzystwo tutaj bardzo pożądane :-D

Julka nie chce nic pić :065: - pije kaszkę jedynie i w sumie ma apetycik, nie wielki ale ma coś tam je- jadła obiadek, paluszki, biszkopty, ale dlacczego kręci głową i ucieka od wody do picia, herbatki a nawet soczku (chciałam sprawdzić czy na niego się skusi :ico_noniewiem: ) .... boję się, że znowu się odwodni :ico_placzek:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

01 wrz 2008, 22:19

Witajcie na naszym nowiutkim watku:)
Sylwia Zoo w Czechach bez porownania po wizycie we Wroclawskimbylam strasznie rozczarowana bez porownania... ale gdzie dokladnie jest to ci napisze jak bedzie Rysiek przekraczalismy granice w Lubawce a od granicy bylo blisko dla nas blizej niz do Wroclawia naprawde polecam jak macie paszport czy dowod a chyba do konca wrzesnia jest czynne safarii...
Preudenc no widzisz a mowilysmy ze bedzie dobrze... :ico_brawa_01: Zreszta Toska wyglada jak okaz zdrowia wiec nie ma co sie martwic...
Aga rzeczywiscie ale sie was czepilo...
Karolina wklejaj koniecznie zdjecia i zagladamj czasem...
Kasia wygladasz super chyba nie duzo pzytylas tylko brzuszek widze...
Janiolek absolutnie nas nie zostawiaj a ze zdrowiem Lenki tez sie wszystko poukłada zobaczysz badz cierpiwa...
Wisienka rzeczywiscie super ze tak szybko i pomyslnie wam sie uklada gratuluje pracy :ico_brawa_01:
A my dzisiaj juz sami Kacper dzisiaj marudzil to go polozylam popoludniu i mialam za swoje niedawno zasnal ... Mialam gosci znajomi wpadli z piwkiem jak tak ma wygladac to moje samotne siedzenie to jestem na tak tylko Kacper moglby byc bardziej wyrozumiały :ico_oczko: ...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość