Karolinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2008, 22:52

Lekka praca przez internet, a parę groszy wpadnie

29 sie 2008, 02:39

Hej wszystkim.
Post jest trochę długi i pewnie większości nie będzie się chciało czytać całości. Niemniej jednak, mam nadzieję, że dużo osób to przeczyta i da mi znać, abym mogła podać więcej informacji. Będę się kontaktowała przez PW z każdym, kto napisze.
Szukałam od jakiegoś czasu jakiejś lekkiej pracy domowej (przez internet) i chyba trafiłam na coś, czym warto się zająć. Ilość czasu poświęcona na to zajęcie jest rzędu 30 minut do godziny. Wiem, że o łatwych pieniądzach większość słyszała, ale z wszystkich metod/programów (z którymi miałam do czynienia), ten sposób na trochę pieniędzy tak niewielkim kosztem, jest najprzyjemniejszy i najmniej czasochłonny. Trochę się rozpisałam o plusach, a o minusach jeszcze nie powiedziałam... a wypada i o tym wspomnieć. Minusem jest fakt, że gdy człowiek zaczyna tym sposobem zarabiać, to strasznie wolno to idzie (relatywnie, zależnie od aktywności). Za to wielkim plusem jest to, że im dłużej się wytrwa, tym więcej się będzie zarabiać (może to brzmi trochę utopijnie, ale z każdą pracą tak przecież jest).
No to może opiszę o co chodzi tak w ogóle. Praca polega na klikaniu w linki i 'oglądaniu' reklam przez 30 sekund. Te apostrofy dałam po to, bo wcale nie trzeba patrzeć na reklamę, tylko wystarczy ją włączyć i dalej można zajmować się swoimi sprawami (czyli np. pisaniem postów na tik-tak :) ). Zależnie od strony, na którą się zapiszemy, dostajemy (zwykle na większości stron) za 'klika' $0.01, czyli 1 cent. Strony są różne i różną liczbę reklam mają codziennie. Niektóre mają po kilka, niektóre po kilkanaście. Wiem, że te kilkanaście centów dziennie to mało, ale powiedzmy, że mamy konto na jednej stronie, na której zazwyczaj jest 10 reklam:
dziennie zarobimy: $0.1
co daje miesięcznie: $3
Nie brzmi to zachęcająco, wiem... ale stron jest dużo i jeśli zapiszemy się na 10, to już nam to daje $30 miesięcznie (czyli ok. 60zł). Trzeba jednak uważać na oszustów, ale i na to jest sposób, bo ludzie korzystający z tych serwisów stworzyli specjalne strony, gdzie każdy może dodać do listy oszustów stronę, która nie płaci.
Przyznaję, że nadal to nie zachęca. Nie wszystko jeszcze powiedziałam. Najważniejszą rzecz zostawiam na koniec (dla wytrwałych, bo tu trzeba być od początku). Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że istnieją tzw. poleceni, czyli osoby, które zapisały się dzięki nam. Każda z tych osób zarabia na siebie identycznie (czyli 30 minut dziennie poklika trochę). Do rzeczy... istotą jest to, że to, co wyklika polecona osoba, zarabiasz i Ty, bo dzięki Tobie się tam zapisała.
Mamy powiedzmy po 10 reklam na 10 stronach, na których się zapisaliśmy i do tego 5 poleconych na każdej z nich
dziennie zarobimy: 100*$0.01 = $1
dziennie nasi poleceni zarobią: 5*100*$0.01 = $5
czyli dziennie w sumie: $5+$1 = $6 (ok. 12zł)
czyli miesięcznie: 30*$6 = $180 (ok. 360zł)
Prawda, że to już lepiej wygląda? No i właśnie o to chodzi, żeby jak najwięcej poleconych zebrać... Fajne jest to, że nie ma ograniczenia w ilości poleconych - ile ich 'nazbierasz', tak się to przełoży na Twój zarobek (30-60 minut dziennie - czyli prawie nie tracąc czasu).
Ostatnia ważna rzecz. Jeśli będzie Ci ciężko znaleźć poleconych, to każda strona oferuje kupienie poleconych (bo na każdej stronie rejestrują się osoby, które wcale nie są polecone).
Wracając do minusów - początek jest najtrudniejszy, bo można się zniechęcić... ale jeśli się przetrwa ten miesiąc albo dwa i później zarobione pieniądze zainwestuje właśnie w poleconych, to z czasem można naprawdę dorobić całkiem sporo (np. na ubrania albo kosmetyki; albo zabawki dla dziecka :) ).


Serdecznie wszystkich pozdrawiam, Karolina :)
Ostatnio zmieniony 29 sie 2008, 14:32 przez Karolinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Judar82
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2008, 13:29

29 sie 2008, 13:33

Podoba mi się, a jestem uparta, więc się szybko nie zniechęcę :-D
Proszę o więcej informacji.
Jak zacząć :?:

(mam roczną córeczkę, więc przyda mi się kasa)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

29 sie 2008, 19:00

Gabi, ja też o tym czytałam i do tego pamiętam mnóstwo osób niezadowolonych, bo trzeba "zarobić" w ten sposób 50 albo więcej dolarów, żeby przesłali, czego niestety najczęściej nie robią...

ale jeśli ktoś się uprze to życzę powodzenia :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

29 sie 2008, 19:08

To coś na zasadzie piramidy, polecasz kolejne osoby, a ciekawe skąd takich naiwnych brac :-D
właśnie właśnie :-)

ja teraz siedząc w domku (i to potrwa zapewne) też bym pozarabiała klikając :-) ale nie ma tak dobrze w życiu :-)

Karolinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2008, 22:52

Moja opinia

29 sie 2008, 19:53

Hej. Rozumiem Wasze podejście, więc nie naciskam, chciałam tylko Wam o tym powiedzieć, bo według mnie warto. A jeśli chodzi o wypłacanie, to jest dużo stron, które płacą... i wcale nie trzeba $50 nazbierać, tylko góra $10. Odezwę się za parę tygodni, gdy już będę mieć dla Was jakieś konkrety i może wtedy dacie się nakłonić. Bo jak na kilkadziesiąt minut dziennie, to można trochę dorobić. A poleconych wcale nie trzeba dużo szukać. Na początek wystarczy poprosić znajomych, żeby przez jakiś czas dla Was poklikali, żeby zarobić i kupić sobie poleconych, co zaowocuje większymi zarobkami. No ale póki co nie mam czym się chwalić, więc już Was nie męczę :)
Pozdrowionka, Karolina

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

29 sie 2008, 21:37

Pic na wodę, fotomontaż, traci się czas, a zarabia grosze (dosłownie), jeśli w ogole sie uda cos zarobic :ico_oczko:
dokladnie :-)

Judar82
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2008, 13:29

29 sie 2008, 22:12

E tam, ja wierzę, że może się udać - od dziś zaczynam (w czasie, gdy dziecko śpi, ja będę mogła poklikać) :ico_brawa_01:

Judar82
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2008, 13:29

30 sie 2008, 12:07

Oki :-D

[ Dodano: 2008-09-12, 16:52 ]
W chwili obecnej mam zarobione 115,00 zł.

Jutro wypłacam pierwsze pieniądze.

Jak posprawdzam czy wypłacają, to dam Wam znać :ico_brawa_01:

astrid0509
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2008, 13:30

21 wrz 2008, 13:36

Judar82, Witaj. Jak praca przez internet. Otrzymałaś zapłatę? Pytam, bo może też się skuszę. Pozdraweiam

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

22 wrz 2008, 20:30

cyn.inspiration,to jest wciskanie ciemnoty :ico_oczko:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość