alex
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 17 lip 2008, 22:51

Dzieci z rocznika 1997 - mamy jesteście tu?

07 wrz 2008, 13:00

Zaczęła się piąta klasa, o rany :ico_olaboga: !!!
Tu nie ma już żadnych ulg. W czwartej był moment na przyzwyczajanie się do zmiany na oceny, a tu już nauczyciele walą pełną parą! Mój 11-latek Igor przyniósł cholera już pierwsza uwage z angielskiego, pogaduchy sobie robili z kumplem na 1 lekcji angielskiego :ico_zly: [/b] ja odbiram na dwóch biegunach. Mam w domku 11 latka Igora i 7,5 Jagódke ( wcześniaka) czasem brakuje mi chwili dla siebie, rehabilitacje Jagody, ciągłe kontrole lekarskie, teraz dojdie basen, u Igora lekcje, pomoc w ich odrabianiu- dopilnowanie by wogóle je zrobił, bo wciąz zresztą i w czwartej klasie twierdził,że nic nie jest zadane, aotem uwagi-brak zadania! W tym roku powiedział że się poprawi i w zasadzie tak też jest prócz tej uwagi.... Lekcje robi, nawet nieźle mu idzie, fajnie pisze, jest mądrym chłopcem, ale leniuchem, jak nie staniesz z batem to nic nie zrobi!!! hi,hi! :ico_oczko: :ico_olaboga:
pozdrawiam wszystkie mamy 11 latkow i piszcie dziewczyny, może mamy podobne problemy?

Awatar użytkownika
Lina
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 129
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:55

06 maja 2009, 09:15

witam :ico_oczko:
mama dwunastolatka [prawie]
żadnych problemów z znauką , srednia 5.4
za to pyskuje , że ho ho :ico_zly:
pozdrawiam wszystkie mamy :-)

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość