Mia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 14 paź 2008, 16:12

Prezent ślubny

14 paź 2008, 16:18

Słuchajcie, pomóżcie wymyślić mi prezent na slub!! Moja koleżanka z pracy bierze go za dwa tygodnie, składamy się na ten prezent - cały dział w firmie więc moze to być coś bardziej kosztownego. Macie pomysł? Proszę, ratujcie!!

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

14 paź 2008, 16:21

Mia, to zależy co Wasza koleżanka z pracy już ma czy mieszka w swoim mieszkaniu czy może w rodziców badz teściów. No i zależy też jaką kwotę chcecie przeznaczyć na prazent.

Mia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 14 paź 2008, 16:12

22 paź 2008, 15:30

Narazie mieszkaja z tesciami ale beda sie przenosic na swoje zaraz po slubie. podejrzewam, ze nie maja wielu rzeczy uzytku codziennego bo biorac pod uwage, ze u rodzicow mieszkali to pewnie korzystali z ich dobytku :)
Jak cala firma sie zlozy to moze sie nawet uzbierac 2,5-3 tys wiec mysle, ze to juz konkretna sumka na jakis fajny prezent...

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 gru 2008, 18:29

nie mam pojęcia hmm.. najlepiej takie rzeczy przydatne :)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

02 gru 2008, 18:33

Mia, no to już sumka bardzo ładna i coś naprawdę konkretnego jak pralka albo lodówka można kupiś jak chcą iśc na swoje

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

15 gru 2008, 00:06

I jaki był prezent?

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

26 gru 2008, 20:29

właśnie jaki prezent?

impresja_switu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2009, 19:08

26 kwie 2009, 21:34

Proponuję zajrzeć na. Już niejednokrotnie przekonałam się, że można znaleźć tam coś ciekawego. Oferują sprzęt do wyposażenia domu w bardzo szerokim znaczeniu tych słów, w dodatku zachowują wysoka jakość produktów, mają sprawdzone marki. Przynajmniej w moich kręgach rodzinnych wszyscy stawiają na prezenty praktyczne, np. luksusowy ekspres do kawy, serwis obiadowy, kino domowe, więc na tej stronce rzeczywiście jest czego szukać. Chyba że jesteście zorientowani na podarunek bardziej komiczny, niz praktyczny...
Ostatnio zmieniony 09 lis 2009, 10:45 przez impresja_switu, łącznie zmieniany 1 raz.

jelcz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 28 lis 2008, 17:30

08 lis 2009, 11:16

z tymi prezentami ślubnymi to naprawdę jest gehenna. Pralka to na pewno dobry pomysł, ale co jeśli Młodzi właśnie taką pralkę zamówili? Albo jeśli ktoś inny wpadnie na ten sam pomysł. Dlatego dobrze jest, kiedy Młodzi zrobią listę prezentów - wtedy wiadomo co i jak.

Spotkałem się też z innym pomysłem, żeby Młodym kupić bony podróżne. Za kilka tysięcy można kupić młodym taki bon i pojadą sobie dokąd chcą. Są też tańsze opcje, np. bony" mogą wybrać się do jednego z hoteli SPA w Polsce. Sądzę, że to na pewno praktyczny prezent - termin i miejsce wybiorą sobie, wiec można powiedzieć, że to na pewno trafiony podarunek.

Ostrożność trzeba zachować przy kupowaniu przedmiotów, ozdób, wyposażenia domowego etc. Po pierwsza trzeba być pewnym, że Młodzi jeszcze czegoś takiego mają i że inni goście nie planują podobnego zakupu. A po drugie trzeba się "wstrzelić" w gust Młodej Pary.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2009, 10:46 przez jelcz, łącznie zmieniany 1 raz.

shine
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 09 lis 2009, 14:12

19 lis 2009, 16:54

Zgadzam się z wypowiedzią jelcza, że dobrym pomysłem jest zrobienie przez parę młodą listy prezentów. Niestety u nas w zaściankowej jeszcze w tym temacie Polsce jest to nie do pomyślenia. W Stanach np. jest to oczywiste,że dostaje się adresy sklepów, w których takie listy są umieszczone i spośród nich wybiera się to czego sobie młodzi życzą.
Jeśli idziemy na ślub znajomej/znajomego z pracy to najlepiej jest kupić bezpieczny prezent, który zawsze się w domu przyda. Np. jakąś ekskluzywną pościel do nowej sypialni małżeńskiej. Są takie w sklepie internetowym gianniferrara.pl Taki prezent zawsze się przyda :) A przy okazji można uprzyjemnić młodym noc poślubną ;-)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość