balerinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2008, 19:59

jak z tym allegro?

15 paź 2008, 20:06

Oplaca sie tam kupować,polecicie jakiegos dobrego,zaufanego,sprawdzonego sprzedawce?
Dzieki z góry

Agnieszka_9
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2008, 16:45

12 lis 2008, 16:51

A ja ma różnie, czasem się na coś skuszę. Najczęściej są to dodatki, bo to w sumie najbezpieczniejsze. Albo w miarę łatwe do dopasowania bluzki i t-shirty. Ale np. spodni czy butów nigdy bym tam nie kupiła.

gwiazdeczka1982
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2008, 21:16

30 lis 2008, 21:18

Ja bieliznę kupuje na allegro

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 gru 2008, 18:30

patrz na komentarze i opinie sprzedawców :-D

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

03 gru 2008, 17:23

dokładnie. ja kupuje na aukcjach w zasadzie wszystko i zawsze patrzę na komentarze

dreamgirl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2009, 13:55

24 kwie 2009, 19:55

Ja dość dużo kupuje na allegro, może dlatego, że jakoś nie bardzo bawią mnie tradycyjne zakupy. Ostatnio przeglądam tez coraz częściej oferty sklepów internetowych. Czasami zdarza mi się trafiać na naprawdę dobre oferty. Buty na przykład kupuję ostatnio na 1but, maja naprawdę duży wybór, a jeśli cokolwiek jest nie tak to można je zawsze wymienić albo zwrócić, a z tym na allegro czasami bywały problemy.

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

08 maja 2009, 14:58

Ja kupuję ale i sprzedaję, ostatnio kupiłam 5 tunik ciążowych od 1 sprzedawcy...ale warto czytać komentarze!zaoszczędziłam kupę forsy i są naprawdę niezłe :-D

daisy m
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2009, 13:20

22 maja 2009, 12:09

co do allegro - różnie - kilka razy się troszkę sparzyłam - zwłaszcza jeżeli chodzi o buty - ogólnie uwielbiam zakupy internetowe i aukcje więc praktycznie wszystko tak kupuje i na allegro owszem - u zaufanych sprzedawców - tych z mianem supersprzedawców, można kupić często rzeczy porządne a zwłaszcza "zgodne z opisem aukcji" ale mi np zdarzyło się, iż mimo, że podano dokładny rozmiar wkładki, czy na zdjęciu kolor buta i materiał - dwa razy musiałam je odsyłać:( a byli to "super" sprzedawcy. Dlatego tak jak dreamgirl - zaczęłam kupować buty w http://1but.pl/ zwłaszcza i czasem w innych sklepach - wiadomo najlepiej przymierzyć ale już jak muszę to idę do sklepu przymierzam, a potem np kupuję przez Internet.
Allegro - nie jestem ani jednoznacznie pozytywnie ani negatywnie nastawiona - bo mimo wpadek zdarzało mi się kupić dobre rzeczy jednak:)

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

20 cze 2009, 13:15

Jeśli chodzi o allegro, to jest różnie. Można często się sparzyć. Lecz ja zawsze kupuje u super sprzedawców i zawsze czytam komentarze.
daisy m, z butami jest problem- jeśli chodzi o orginalne9duzo jest oszustów) dlatego ja kupuje tylko z gwarancja i ze sklepu sportowego. :)

Awatar użytkownika
westmanka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:18

09 lip 2009, 19:12

jeśli chodzi o allegro to można go traktować dwojako: jaka miejsce gdzie się szuka okazji np. rzeczy prawie nieużywanych albo czegos przywiezionego np. z USA - ale tu trzeba uważac bo zwykle nie są to sprzedawcy profesjonalni czyli np. nie maja fdzialalnosci gospodarczej. Można tez potraktowac allegro jako miejsce gdzie jest zgrupowanych dużo ofert na interesujący nas asortyment u profesjonalnych sprzedawców (np. wystawiaja faktury bądź paragony, mają status Super Sprzedawcy). Natomiast tak czy siak wszystkioe transakcje na allegro są ubezpieczone - trzeba kliknąć na odpowiedni link na allegro i można sie dowiedzieć szczegółów

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość