Awatar użytkownika
australijska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 12 lis 2008, 15:34

Jak wyleczyć trądzik?

12 lis 2008, 15:52

Ponoć ciężko z nią walczyć - z choroba można walczyć nawet 2-3 lata!
Czy warto w ogóle inwestować w kremy, tabletki itp czy lepiej udać się do jakiegoś centrum dermatologicznego i niech oni się tym zajmą...?

[ Dodano: 2008-11-17, 09:49 ]
Heej,
nie ma się czego bać - przez internet nie zarazicie się trądzikiem;>

Tyle znalazłam w sieci (podaję ten salon bo do niego mam zaufanie, ale nie korzystałam z tego typu usług i prosiłabym o pomoc)

Link skasowany przez obsługę forum ze względu na reklamę
A w praktyce? na ile trzeba się nastawić?
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, 17:38 przez australijska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Street_man
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 lip 2008, 08:12

23 sty 2009, 14:36

Walka z trądzikiem nigdy nie jest łatwa. Bardzo skuteczną metodą, ale zarazem dosyć drogą jest laser. Jeśli nie próbowałaś - spróbuj. Salon który podałaś jest bardzo dobry, nie masz się czego martwić. Po prosu idź, umów się na wizytę - wszystkiego tam się dowiesz.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

23 sty 2009, 17:56

Street_man, widze ze jestes laserowy facet :ico_haha_01: i bardzo dobrze ,ale tez radzilabym najpierw zasiegnac opinii dermatologa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

24 sty 2009, 13:06

Jestem przekonana o tym, że najpierw trzeba skonsultować to z dermatologiem i wiem to z własnego doświadczenia :ico_placzek: Tez myślałam że to zwykły trądzik (wypryski na skroniach koło ust) i walczyłam z nim najpierw sama, ale to nie dawało rezultatów, więc wybrałam się do kosmetyczki, owszem pomogła, ale na krótko.....po miesiącu okazało się ze mam zakażenie skóry. Oczyszczanie u kosmetyczki spowodowało zniszczenie miejscowej ochrony skóry. Krosty są dwa razy większe,bolą :ico_zly: i pojawiły się też na plecach :ico_placzek: Lekarz przepisał mi górę leków w tym silne antybiotyki (kuracja będzie trwała 6mc), a to mało nie kosztuję. A wystarczyło od razu iść do dermatologa i było by po krzyku :ico_zly:

Więc polecam najpierw wizytę u lekarza

**********
Pozdrawiam

Obrazek

A u Julki

Obrazek

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość