Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

Nasze Listopadowe Dzieciaczki 2008

04 gru 2008, 18:09

Jako, że wszystkie się juz rozdwoiłyśmy, postanowiłam założyć nnasz nowy wąteczek, oby tak samo dobrze się nam na nim rozmawiało jak na poprzednim :-))
Ostatnio zmieniony 05 gru 2008, 03:15 przez #ania#, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

04 gru 2008, 19:12

Super Aniu:)Dziekujemy za założenie wątku:)
To teraz przenosimy się tutaj:)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 gru 2008, 21:57

:509: super nowy watek mamy :ico_brawa_01:
#ania#, ja mam plantex w domu i juz go podawałam jest dobry, a dzis tesciowa kupiłą mi takie kropelki dla dziecka co sie miesza z mlekiem lub herbata i dziennie podaje, tak profilaktycznie na zaparcia kolki itd. Jutro je podam i zobaczymy co dalej, oby dzisiaj noc była spokojniejsza :ico_sorki:
A i jeszcze jedno pytanko do was mamuski :-D bierzecie dzieci za kazdym razem do odbicia po jedzeniu? Bo ja po butelce zawsze daje sie odbic, a po cycu przyznam sie ze nie zawsze, zazwyczaj w nocy nie daje jak widze, ze mały tyko troszke possał i spi, bo nie chce go budzic, ale nie wiem czy zle nie robie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-12-04, 21:01 ]
kochana Aniu nie wiem czy moge zwrocic Ci uwage, ale w nazwie listopadowe dzieciaczki jest mały bład :ico_haha_02:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

04 gru 2008, 22:17

my tez jestesmy :)

[ Dodano: 2008-12-04, 21:18 ]
ej ale naz watek juz jest wczesniej.

[ Dodano: 2008-12-04, 21:19 ]
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=5964

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

04 gru 2008, 23:15

blumek,
co teraz? bedziemy pisać na dwóch?? :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 18:08 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 gru 2008, 03:29

Wiolka dzięki:-)) bez okularów to ja ślepa jak kret jestem i literówek nie widze :-)) a co do odbijania, to ja nie podpowiem jak z cycem, bo my na butli tylko, ale i tak nie zawsze się Jaśkowi odbija, szczególnie jak zrobi sobie przerwe w jedzeniu iprzyśnie, wtedy wezme go przez ramie i odbija bez problemu, a za drugim razem już się nie odbija, albo musze długo czekać, ale najczęściej jest tak, że jak już po godzinie chodzenia go odkładam, bo ręce mdleją, to zaraz mu się ulewa.. A w nocy to ja mam jakąś obsesje i nie zostawiam go bez odbicia, bo mam wrażenie, że jak mu się uleje, to się zakrztusi, po za tym zawsze w nocy kłade go na boku i to w taki sposób, że z łóżka wodze jego główke, albo śpi ze mną w łóżku, ale to raczej wtedt kiedy długo sam nie może zsanąć, wczoraj męczył się od 2 do 4 i w końcu skapitulowałam i spaliśmy razem w salonie na kanapie :-))

Mam najnowsze wieści od Emilki, jakoś nie miałam czasu wczoraj napisać co u nich, bo Jasiek miał wilczy apetyt przed kąpielą i wszystko w locie robiliśmy, normalnie kąpiemy go między 19-20 ale wczoraj mało zjadł przez te infekcje i przed 19 już był taki głodny, że kąpaliśmy go w 10 min z ubieraniem, bo koniecznie chciałam przed jedzeniem, żeby mu się lepiej spało i zeby się nauczyl, że jest kąpiel, póżniej jedzonko, przytulanki i do spania..

to wiadomość od Emilki
"Jesteśmy nadal w szpitalu,Filipek ma szmery w serduszku, juz go badał kardiolog i powiedział, że nie ma żadnej wady serca, i szmery są spowodowane szczeliną, która sie jeszcze nie zamkneła. Może jutro wyjdziemy do domku jeśli nie spadniemy z wagi.Filipek ładnie ssie cycucia i jest kochany"

Emilko czekamy na Was !!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 gru 2008, 09:29

#ania#, dzieki za odpowiedz :ico_haha_02: miejmy nadzieje, ze dzidzia motylka niedługo wyjdzie do domku i nam sie pokarze :-D
I gdzie tu teraz pisac??????????
Dziewczyny co robimy????????

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 gru 2008, 10:25

wiola85, ;-))

co do wątków to ja nie wiem.. mi jest dobrze tutaj i to nie ze względu na to że ja go zakładałam :-)) o tamtym to nawet nie wiedziałam, ze jest ktoś go założył bez naszej wiedzy.. ale dostosuje się do WEaszej decyzji :-)

U nas już dzisiaj lepiej, Jaś ładnie spał w nocy od 3,30 do 8 rano więc rewelacja :-)) Katarek też już mniejszy i mniej harczy więc z gardełkiem lepiej. Za to zostaje mistrzem w robieniu kupek, ostatnio co pieluszka to kupka :-))

Dzisiaj mamy gości, ostatnia partia, przyjeżdza siostra p z mężem i synem nie wiem tylko na jak długo, mam nadzieje ze najpóźniej w niedzele się zbiora do domu..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 gru 2008, 10:49

#ania# pisze:co do wątków to ja nie wiem.. mi jest dobrze tutaj i to nie ze względu na to że ja go zakładałam ) o tamtym to nawet nie wiedziałam, ze jest ktoś go założył bez naszej wiedzy.. ale dostosuje się do WEaszej decyzji
watek ten załozyła dziewczyna, ktora byla z pazdziernika tak jak ja, ale urodziła w listopadzie wiec wy jej nie znacie. No ale mogła napisac na forum, ze zakłada nowy watek :ico_noniewiem:
A my jutro mamy chrzciny :ico_brawa_01: oby poszło sprawnie i mały był grzeczny. Naszczescie potrwa to chwile, bo beda to chrzciny bez mszy tylko sama ceremonia, wiec ok 20 i do domku :ico_haha_01:
A MY MAMY DZISIAJ MIESIC JAK FILIPEK JEST NA SWIECIE STAWIAM WSZYSTKIM :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :509: :564: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 gru 2008, 10:58

Wiola to już miesiąc?? Ale czas leci.. 100 lat dla Filipka!! :ico_tort:

My się cały czas zastanawiamy nas chrzcinami i chyba zrobimy razem s naszym ślubem jakoś w kwietniu, po wielkanocy chyba.. jakoś nie możemy się z P zdecydować co do terminu..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość