ewela27
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:42

07 mar 2007, 14:45

Ale dziwnie! Trzeba się bedzie przyzwyczaić do nowej szaty graficznej :-/

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 mar 2007, 10:58

Puk! Puk! Jest tu już ktoś? :roll:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

09 mar 2007, 09:01

Hej dziewczyny. Dzisiaj odbieram wynik z moczu i mam pietra bo właśnie skończyłam brać leki na zapalenie dróg moczowych. mam nadzieje ze tym razem jest wszystko ok. Ale jadę do rodziców i bardzo sie ciesze bo byłam 3 tyg temu i trochę mi sie tęskni do nich i znajomych. pozdrawiam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 mar 2007, 11:00

Na pewno wszystko będzie super! Zresztą ja też się przejmowałam, ale wszystkie wyniki były ok. :-)

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

10 mar 2007, 10:00

Witam serdecznie, nowe forum, nowe zmiany :ico_oczko: Mój mąż niestety nie widział maleństwa, czekał w poczekalni i nie mógł wejść. Miałam robione USG dopochwowo. Mi by to nie przeszkadzało, bo się nie wstydzę męża ale p. dr nie pozwoliła :ico_placzek: dlatego już tam nie pójdziemy. Teraz chciałabym pojść na trójwymiarowe ale jeszcze musimy troszkę poczekać. Ostatnio jak robiłam usg w 13 tyg to dr powiedziała że płeć już można zobaczyć ale akurat siedziało po turecku i nie dało zobaczyć co TAM kryje :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-03-10 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-03-10 ]
jak sie tutaj tą linijkę wstawia, bo mi cos literki niewyraźne wyskoczyły

ewa27
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:13

10 mar 2007, 18:59

Witajcie! jak wasze humorki na weekend?
Bardzo ucieszyłam się z tego, że można juz w 13 tygodniu rozpoznać płeć, za 2 tyg wybieram sie na USG i fajnie byłoby już wiedzieć.
A jak jest u was, chcecie znac płeć, czy wolicie mieć niespodziankę?

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

11 mar 2007, 11:12

eSKa musisz jeszcze raz się zarejestrować. Trochę nas mało, więcej dziewczyn było na starym, zostawiłam im wiadomość że czekamy na nie na nowym forum.
Wiecie co? mój mąż choruje na grypę jelitową, biedny od wczoraj się męczy, ja wczoraj też wymiotowałam i dziś dostałam biegunke. Ale nie mam gorączki i lepiej to znoszę, może to nie choroba. Nie wiecie czy można brać węgiel w ciąży? czy ktoś wie czy ta choroba jest groźna w ciąży, może ktoś coś słyszał? Proszę o informacje

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

11 mar 2007, 15:38

Ja chcę poznać płeć, ale nie musi to nastąpić szybko... I tak mamy mega problem z wyborem imienia, wieć chociaż dla jednej płci byśmy wymyślali.

Awatar użytkownika
Plastelinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 11 mar 2007, 16:20

11 mar 2007, 16:26

Hej :ico_prezent:
To taki cudowny dzien :ico_smiechbig: Pogoda za oknem iscie wiosenna i wybieramy sie z mezem na spacerek. Obiecal zabrac mnie na pyszny deser :ico_obiadek:
A dzis rano czulam ruchy mojego dzieciatka :ico_dziecko: Jestesm pewna, ze nie wydawalo mi sie Czulam to juz wczoraj wieczorem, kiedy polozylam sie spac, a dzis rano tylko upewnilam sie, ze to nie bulgotanie w brzuszku :ico_smiechbig:
Jestem taka szczesliwa :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-03-11 ]
:ico_puknij:
Niczego tu nie moge znalesc :ico_puknij: Nie wiem gdzie wstawic avatar, gdzi wstawis suwaczek. Na starym forum wszystko jest klarowne i czytelne. Tu ktos skomplikowal obsluge chyba tylko po to, zeby zniechecic do zagladania na forum. Mysle, ze uplynie sporo czasu zanim sie przyzwyczaje i przekonam do tej nowosci :ico_noniewiem:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

11 mar 2007, 19:13

Plastelinka nie martw się ja też nie potrafie sie tu połapać. Stare forum było sto razy lepsze. Co do grypy jelitowej nie mam pojęcia czy może być groźna dla dziecka.
A jeśli chodzi o płeć to chciałabym wiedzieć ale niekoniecznie jak najszybciej, wolałabym sie dowiedzieć jak lekarz bedzie raczej pewny choc chyba nigdy nie ma 100% pewności. Imiona w sumie mamy juz wybrane i dla chlopca i dla dziewczynki wiec nie ma problemu :ico_haha_01: W piatek wybieralam sie do lekarza niestety nie dotarlam i teraz wybieram sie we wtorek, oj jestem ciekawa co tam w brzuszku sie dzieje. Mam nadzieje ze lekarz pozwoli męzowi zobaczyc malenstwo. Trzymajcie sie!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość