Awatar użytkownika
aniulka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 639
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:21

WIECZOROWĄ PORĄ CO SIĘ DZIEJE Z TWOJĄ GŁOWĄ -czyli Nasze sny

16 mar 2007, 10:00

[size=150]Interpretacja snów

Ktokolwiek, kto prześledzi kilka prostych reguł, może interpretować swoje własne sny. Są one bowiem obrazami tego, o czym myśli śpiący. I "ktoś, kto popatrzy na obraz i powie, co on znaczy, powinien potrafić popatrzeć na swoje senne obrazy i powiedzieć, co one znaczą. Znaczenie snu nie będzie pochodziło z jakiejś teorii na temat snów. Ono będzie się znajdować właśnie w samym śnie."(Calvin Hall)
[/size]

Niedawno na forum narodził się pomysł sennika.
Zatem opisujcie swoje sny te piękne i te koszmarne.
A razem dojedziemy co one mogą znaczyć :-D .

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 mar 2007, 12:13 przez aniulka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

16 mar 2007, 10:08

Śniło mi się dziś, ze mój kolega ze szkoły brał ślub. W wianuszku i atłasowej białej sukni...z panem młodym w czarnym garniturze......

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

16 mar 2007, 10:14

a mnie się ostatnio nic nie śni :-) ale to dobrze bo tak to przeważnie mi sie koszmary śnią :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniulka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 639
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:21

16 mar 2007, 18:30

a mi sie zawsz coś nad rańcem śni jak mnie M obudzi bo wstaje do pracy i potem przysypiam
dzisiaj też tak było ale zapomniałam co mi się tam wkręciło, podobno trzeba popatrzeć na okno żeby zapamiętać sen :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-16 ]
surtsey, to dla ciebie

Kod: Zaznacz cały

Ślub
Ślub i wszystko co się z nim wiąże w naszych marzeniach sennych zazwyczaj oznacza zawarcie jakiegoś porozumienia. Moze to być zapowiedź zawarcia związku małżeńskiego, czasem korzystnej albo niekorzystnej umowy z osoba albo z firmą;
Własny ślub - przejściowe kłopoty;
Czyjś - kogoś z Twoich znajomych spotka nieszczęście;
Asystujesz przy slubie - dobre nowiny i sukcesy w pracy;
Jeśli dziewczyna ma sen, że na swoim ślubie widzi kogoś w żałobnym stroju - powinna niezwykle ostrożnie podejść do sprawy swego przyszłego małżeństwa, bo może się ono okazać bardzo nieszczęśliwe;
Jeśli widzisz osobę w żałobie na czyimś ślubie - sen taki wróży niepowodzenia komuś z Twoich przyjaciół lub krewnych, bądź też może być zapowiedzią Twoich kłopotów w sytuacji w której spodziewasz się radości;
Niemiłe, smutne, nieszczęśliwe wydarzenia związane ze ślubem - niedomagania i kłopoty w życiu osobistym;
Z bratem albo siostrą - ostzreżenie przed niebezpieczeństwem;
Z panną albo z kawalerem - wróży dobrze;
Z wdową albo z wdowcem - zapowiedź strat;
Jeżeli we śnie żenisz się z własną żoną albo wychodzisz za mąż za własnego męża - dobra passa finansowa i duże zyski.

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

16 mar 2007, 19:33

:ico_haha_02: dziekuje
Mi sie zawsze takie głupoty snią jak mnie Łukasz w nocy obudzi i potem przysypiam :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
aniulka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 639
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:21

16 mar 2007, 23:46

a macie czasami tak przed zaśnięciem > że jak mocno o czymś myślicie to niby to sen, a niby jeszcze jawa i wtedy takie straszne myśli do głowy przychodzą

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

17 mar 2007, 10:02

no ja tak nieraz mam że mi takie głupoty przychodzą do głowy a później jak juz zasnę na dobre to tak jakby dalszy ciąg mi się śni tylko jeszcze bardziej bzdurny :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniulka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 639
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:21

17 mar 2007, 14:44

a mi się dzisiaj śniła moja praca brrrrrr :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

17 mar 2007, 19:01

A mi sie ostatnio snilo,ze Przemwk mnie zdradzil.... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

17 mar 2007, 21:23

ja jak mam gorączke to ZAWSZE mam taki sen... jest duuuża zielona łąka.. na tej łące stoji duuży,piękny, zbudowany z białych cegieł dom... ja do niego podchodzę i wyciągam z niego na dole jedną cegłe.. poczym dom sie cały wali.. i mam takie ogormne wyrzuty sumienia że teraz szybko będę musiała ten dom odbudować sama, a ja przecież nei dam rady, czuje jak coś na mnie ciąży aż mi duszno.. budze się cała spocona- jakby mi się najgorszy koszmar śnił... zaskaujące są tu te wyrzuty sumienia... to mnie męczy nawet po przebudzeniu( ja chyba nie kontaktuje ze to był sen ! )
Zaskaujące jest to że identyczny sen mam zawsze jak mam wysoką temperature.. wprawdzie ostatni raz zdarzyło się to ladne pare lat temu, no ale sen zawsze ten sam... to ci zagadka.. jak to zinterpretujecie ?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google Adsense [Bot] i 1 gość