Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

budzenie w nocy z krzykiem

03 lut 2009, 14:21

Witajcie kochani!
Mam problem a niewiem na jakim watku pisac o tym wiec moze tu napisze
Otorz moja Gabi juz od kilku miesiecy sie budzi w nocy i placze a czasami nawet robi sie sztywna i bie chce do nikogo isc na rece,spi niespokojnie
bubudzi sie co polgodziny sa wyjatki ze co godzine takze jak zbliza sie noc to mi sie nawet nie chce o tym myslec jaka bedzie?
w dzien tez jest niespokojna jak spi wszystko ja budzi takze trzeba byc cicho a jak juz sie obudzi to z krzykiem co robic?
czy ktoras z Was spotkala sie z takim przypadkiem?

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

03 lut 2009, 16:00

Wiesz, Kinga też się czasem budzi w nocy z krzykiem, albo z płaczem. Nie kontaktuje zupełnie wtedy. Siedzi u mnie na rękach i krzyczy "mamusiu". Albo woła tatę.
Może Gabrysia ma jakieś bardzo emocjonujące przeżycia w ciągu dnia i w nocy nadaj je przeżywa? Może coś się zmieniło w jej życiu? Kurcze, nie wiem, może rób jej jakąś uspokajającą herbatkę na noc?

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

03 lut 2009, 16:12

magda75, a robiłaś córce badania na pasożyty? Może ma i ją męczą w nocy,dzieci wtedy niespokojnie śpią podobno....

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

03 lut 2009, 16:27

Witaj! wiesz mój Kamil też tak spał nie spokojnie i w końcu powiedziałam o tym mojej lekarce ona go zbadała i stwierdziła zapalenie ucha srodkowego !! Po lekarstwach wszystko ustało.
A druga obcja to moze faktycznie ma w dzień jakieś przezycia albo moze ze starszym rodzeństwem( bo chyba jest z nim na zdjeciu) oglada jakieś straszne bajki czy programy???
Ja zauwazyłam ze jak mój synek oglonda z nami czasem naprzykład W-11 I tam jest cos takiego ze strzelaja czy krzycza to tez potem spi niespokojnie.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

03 lut 2009, 16:38

magda75, może zostawiaj na noc zapaloną lampkę nocną przyciemnianą. Może ona sie przebudzi i jak zobaczy że dookoła jest ciemno to się boi...

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

17 lut 2009, 00:37

witajcie :-)
przepraszam ze dopiero teraz weszlam na ten wateczek ale mialam i mam troche problemow :ico_olaboga:

dziekuje Wam bardzo za rady
bylam z Gabi u lekarza i dala mi skierowanie na kal na pasozyty :-D ale mam nadzieje ze nic nie wyjdzie jutro sie dowiem
lampke zapalilam ale to nic nie pomoglo nawet syrop na uspokojenie nic nie pomaga :ico_oczko:
a bajek i filmow nie oglada wiec przyczyna budzenia musi byc inna :ico_szoking:
ale poczekam na wynik i wtedy bede dzialala dalej
jeszcze raz dziekuje :-)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość