Misia27
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 23:20

ferie zimowe

07 lut 2009, 00:55

Co robić z dzieckiem w ferie zimowe jak nie ma śniegu? Mam dwójkę w wieku szkolnym pod opieką, zero doświadczenia i mało kasy...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

07 lut 2009, 21:26

Misia27, cudow nie ma ,niestety wielu rodzicow nie moze wyslac dziecko gdzies na ferie ,bo chyba teraz nawet szkoly nie robia polkoloni,ale zajrzyj np do lokalnej gazety moze one cos oferuja szkolniakom, moze jakis klub cos oferuje ,basen,kino,sztuczne lodowisko...lub siedzenie przed tv lub kompem...

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

08 lut 2009, 16:26

Misia27, ciężko cokolwiek doradzić...no bo wiadomo wszystko kosztuje.
Ja mam dwóch chłopców w wieku szkolnym....na tydzień jadą do babci i dziadka na wieś.Kolejny tydzień w domu...postram sie jednak aby nie siedzieli całymi dniami przed kompem.
Jeżeli pogoda nam na to pozwoli wybierzemy się na dłuższe spacerki...
A w domku można przecież jakoś zorganizowac czas naszym dzieciom...gry planszowe...u nas sprawdzaja sie scrabble,eurobizness...lubimy grę w państwa i miasta...i jeszcze twister

anecia13
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 06 sty 2009, 22:17

14 lut 2009, 22:06

My też niestety ferie spędzimy w domu, ja nie dostałam wolnego, mąż zresztą też i nie ma wyjścia. Dobrze, ze teściowa zgodziła się ich popilnować, przede wszystkim Juleńkę bo ona ma ferie (jest w pierwszej klasie), a Maks jeszcze w przedszkolu - tam jest zawsze czynne :)

Awatar użytkownika
Super Star
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 lis 2010, 23:59

20 lis 2010, 19:47

Hej,
odświeżę wątek, bo moja starsza siostra też ma dylemat, gdzie posłać na ferie siostrzenca... :ico_noniewiem:

Podpowiadam jej, że może się go już pozbyć :-D bo chłopaczek ma prawie 12 lat... i mysle, ze oboz mlodziezowy wyjdzie mu (i rodzicom) na dobre!
tyle... gdzie? macie jakieś doświadczenia, obawy?

Awatar użytkownika
eva.biedrona87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 lis 2010, 23:22

24 lis 2010, 23:26

moja mama nie miała żadnych obaw jak moją siorę wysłała do Włoch właśnie na obóz na narty z funclubem - jak chcesz to zajrzyj na link usunięty przez obsługę forum ... Młoda się wyszalała, poznała nowe koleżanki i kolegów oczywiście też ;) była we Włoszech w Livigno i nawet mi kupila parę prezentów bo tam był obszar wolnocłowy hehe;d więc nawet ja skorzystałam :)
Ostatnio zmieniony 25 lis 2010, 10:45 przez eva.biedrona87, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marble
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2010, 22:50

25 lis 2010, 01:11

moja mama nie miała żadnych obaw jak moją siorę wysłała do Włoch właśnie na obóz na narty z funclubem - jak chcesz to zajrzyj na link usunięty przez obsługę forum ... Młoda się wyszalała, poznała nowe koleżanki i kolegów oczywiście też ;) była we Włoszech w Livigno i nawet mi kupila parę prezentów bo tam był obszar wolnocłowy hehe;d więc nawet ja skorzystałam :)
Dobre biuro podrozy - bylam z nimi 2 lata temu na wycieczce w Hiszpanii i bylo bardzo fajnie :) Jezeli obozy organizuja tak samo objazdowki to powinno byc ok :)
Ostatnio zmieniony 25 lis 2010, 10:46 przez Marble, łącznie zmieniany 1 raz.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

25 lis 2010, 10:47

eva.biedrona87, zapoznaj się z regulaminem forum

Awatar użytkownika
Super Star
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 lis 2010, 23:59

29 lis 2010, 15:18

Dzięki kochani za info o tym funclubie, właśnie przygladam sie sprawie i mysle ze to dobra opcja :ico_oczko: Wiadomo rodzice maja dosyc puszczania dzieci na obozy, gdzie pilnuja ich domorosli wychowawcy (czytaj studenci po 2tyg kursie, niestety). Widzę, że to biuro ma duze doswiadczenie, a i ceny sa w porzadku :)
poza tym młody bedzie sie lepiej bawił z równiesnikami, ale jednoczesnie bedzie bezpieczny, bo pod okiem rezydenta...

naprawdę dzięki wielkie za podzielenie się wiedzą tajemną :ico_noniewiem:

mam tylko jeszcze jedno pytanie:
jak to wyglada ze standradem autokarow? widze, ze sa wyj*** na zdjeciach, mam nadzieje, ze w realu rowniez :-D

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Magda.Mała.Mi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 lis 2009, 11:02

01 gru 2010, 16:28

Jechałam z Funclubem do Hiszpanii. Autokar był super! Dużo miejsca na nogi, fotele się odchylały. Toaleta była czynna przez całą podróż (nie tak jak w niektórych autokarach). Były ekrany i ekspres do kawy! Podróż takim autokarem to prawdziwy luksus !!! Kierowcy są bardzo komunikatywni i z dużym poczuciem humoru :D uśmiałam się jak nigdy!

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość