Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

zamkniete wątki

09 lut 2009, 23:17

Widzę że ostatnio na forum pojawiła się moda na zamknięte wątki, a tym samym forum traci swój sens.Ja piszę na zamkniętym wątku,ale podczytywałam tez inne,do których teraz nie mam dostępu.Idea forum jest chyba inna,powinno być dostępe w całości dla wszystkich tj dla osób posiadających konto,po to są nicki dla tych którzy chcą pozostać anonimowi.Jeśli chcemy porozmawiać w zamkniętej grupie to istnieją przeciez komunikatory gg,tlen,skyp,tam można rozmawiac w grupie.

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

09 lut 2009, 23:49

Lalka, zgadzam sie z toba w pelni Po to sa te fora zeby sie wymieciac wiadomosciami i zeby inni tez mogli czasm zajzec i dowiedziec sie wielu ciekawych rzeczy :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

09 lut 2009, 23:50

A mi się osobiście podoba :-D

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

10 lut 2009, 01:02

Małgorzatka pisze:A mi się osobiście podoba :-D

Małgorzatka a c Ci się w tym podoba?
wg mnie forum traci sens forum,bo powstają grupy osób które głównie udzielają się i wymieniają wiadomościami na swoich wątkach,zamknietych wątkach a idea forum jest chyba inna.
Jezeli jest tak że "ludzie z zewnątrz szpiegują" czytając posty to mozna to rozwiązac w inny sposób np założyć blokadę na konkretne wątki dla osób posiadających mniej niż ileś tam postów,albo mających krótki staż,chyba ta druga opcja wydaje się lepsza,bo są dziewczyny z małą ilością postów a na forum bywają od dawna.
kiedyś chciałam wejśc na wątek dla osób wychowujących samotnie,odmówiono mi ponieważ mam męża.ok.ale np podczytywałam majówki 2007,czerwcówki 2007,kilka fajnych rzeczy wyłapłam i zastosowałam w odniesieniu do Hani ,a teraz co? wątki pozamykane.beznadzieja... :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-02-10, 00:03 ]
Małgorzatka Ty mądrala jesteś bo pewnie jako moderator masz dostęp wszędzie :ico_oczko: :ico_nienie:

lilo

10 lut 2009, 09:22

Lalka pisze:Małgorzatka Ty mądrala jesteś bo pewnie jako moderator masz dostęp wszędzie

To wcale tak nie funkcjonuje.
Ja widzę sens for zamkniętych - gdy dziewczyny zżywają się ze sobą tak, że dzielą się ze sobą bardzo intymnymi sprawami. Rozumiem, że nie chcą, żeby każdy mógł czytać o ich problemach. Ale takie forum powinno być raczej dodatkiem do reszty tematów. Chodzi mi o to, że wątki na przykład dzieci w tym samym wieku nie powinny być zamknięte - przede wszystkim dlatego, że gdy ktoś nowy wejdzie na forum nie ma szans żeby "z marszu" dołączyć do takiego wątku.... Bo chyba w zamkniętym wątku chodzi o to, żeby dziewczyny w nim piszące znały się już dobrze ze sobą...
I to już nam zaburza sens forum....

Ja bym chciała żeby ktoś mi wytłumaczył jaki sens ma dzielenie rówieśników na na przykład "Maj 2007", "Czerwiec 2007", "Lipiec 2007"... Na początku forum wszyscy pisali w rocznikach i było OK - jak bardzo mogą różnić dzieci między którymi jest miesiąc różnicy???

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

10 lut 2009, 10:31

lilo pisze:Ja widzę sens for zamkniętych - gdy dziewczyny zżywają się ze sobą tak, że dzielą się ze sobą bardzo intymnymi sprawami. Rozumiem, że nie chcą, żeby każdy mógł czytać o ich problemach. Ale takie forum powinno być raczej dodatkiem do reszty tematów.

ale jeśli tak jest to od tego są tak pisałam komunikatory.
tez jestem zdania że wątki rocznikowe powinny być wspólne
cdn

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

10 lut 2009, 10:39

no ok są komunikatory.. ale jak my się zwierzamy itp.. to jeżeli ktoś chce dołączyć to niech sobie założy konto i dołączy do nas.. ja np nie chciałabym aby ktoś więcej wiedział o moich problemach :) to już zależy od poglądów :-)

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

10 lut 2009, 11:07

Tynusz1 pisze:no ok są komunikatory.. ale jak my się zwierzamy itp.. to jeżeli ktoś chce dołączyć to niech sobie założy konto i dołączy do nas.. ja np nie chciałabym aby ktoś więcej wiedział o moich problemach :) to już zależy od poglądów :-)

jak założy konto?do wątków zamkniętych mają tylko dstęp osoby z danego wątku,a dziewczyny z innych wątków już nie.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 lut 2009, 00:23

Lalka Ja jestem tylko moderatorem dwóch wątków i tylko do nich mam dostęp. Jedno jest zamknięte, drugie dla wszystkich :-D :-D

Z tego co pamiętam to my jako pierwsze "założyłyśmy" zamknięty wątek ze wspólnego tematu a powód był bardzo prosty i taki właśnie podałam Emce w uzasadnieniu.
"Bardzo nam na tym zależy, bo wiemy, że obce osoby tam wchodzą i czytają a potem komentują, bardzo często nawet nie piszą na forum tylko czytają i potem w realu głupio komentują i wyśmiewają się. Wiem, że dziewczyny też to oburza, bo piszemy o prywatnych, często intymnych rzeczach i jest to bardzo krepujące dla nas."

Poza tym, mamy tam prywatne zdjęcia z naszych wspólnych spotkań w realu wspólnie z naszymi mężami, którzy nie koniecznie chcą być pokazani obcym osobą. Znamy się z dziewczynami (naszą grupą) od przeszło 2 lat i piszemy na różne, bardzo prywatne sprawy czy to rodzinne czy inne i naprawdę nie chcemy żeby ktoś to czytał.

Przecież sa wspólne inne wątki na których piszemy, dyskutujemy a "Pogaduchy" czy inne wątki zamknięte myślę, że nie szkodzą ... po prostu mamy taki mały własny, intymny świat.

Nie gniewaj się, buźki.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

13 lut 2009, 10:09

a ja jestem bardzo za wątkami zamkniętymi.

Emka pisze:Przyznaję jednak, że błędem było zakładanie prywatnych wątków dotyczących wieku dzieci (Listopad, marzec itp.). Od dzisiaj nie będziemy zakładać forów rówieśniczych.

jak nie będziecie zakładać takich wątków, to po prostu będą one funkcjonowały pod innymi nazwami...

od niedawna należę do zamkniętego wątku (majowki 2007). stweirdziłyśmy z dziewczynami, że jesteśmy tak zżyte razem, że nie chcemy by ktoś nas podczytywał. zwłaszcza, że piszemy na prawdę o intymnych sprawach...

a jak jakaś nowa majówka 2007 będzie chciała do nas dołączy to napisze do nas na naszym dawnym otwartym wątku i wtedy nasz moderator dopisze tą osobę do listy na zamkniętym forum

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość