Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

bóle brzucha po wyłyżeczkowaniu

10 lut 2009, 21:42

Dziewczyny mam pytanie jak długo, może mnie boleć brzuch po tym zabiegu i jakie tabletki pomagają na ten ból?
Zabieg miałam wczoraj w szpitalu po 4 godzinach wypuścili mnie do domu i nic nie powiedzieli, a brzuch nadal mnie boli, brałam no spę, ale nie pomaga.
Lekarz przypisał mi tylko antybiotyk.

nikol
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 299
Rejestracja: 13 sty 2009, 15:32

10 lut 2009, 22:38

Ja czułam bóle kilka dni,ból podobny jaki występuje przy okresie.Wydaje mi się,że nie ma przeciwskazań do ogólnodostępnych leków przeciwbólowych typu apap extra,ibuprom max.Jeśli miałabyś ból nie do wytrzymania i nie przechodziłby po lekach przeciwbólowych,występowała gorączka lub bardzo mocne krwawienie(krwotok) to radziłabym się zgłosić do swojego gina lub na oddział gdzie miałaś zabieg.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

10 lut 2009, 23:33

narazie brałam tylko no spa, bo przy okresie mi pomagało a teraz to nic. jutro wezmę leki przeciwbólowe temperatura jest ok, i krwawienie już słabsze może jutro będzie lepiej.

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

11 lut 2009, 12:22

jenny1983, współczuje bo ja przechodziłam to już 2 razy :ico_placzek: ogólnie taki mocniejszy ból trwał ok tygodnia a do miesiąca czułam jeszcze pobolewania. Bez problemu możesz brać leki przeciwbólowe, mi pomagały ziółka Feminosan.
A z krwawieniem może ci sie przydarzyć tak że na 2-3 dni ustąpi a potem znów się zacznie i to mocno.... jeśli utrzymuję się do 3 dni to jeszcze norma, jeśli dłużej to trzeba zgłosić się do lekarza.

A i jeszcze jedno ,bierzesz coś osłonowego przy antybiotyku? Mi nikt o tym nie przypomniał za pierwszym razem i zaraz leczyłam drożdżycę :ico_zly:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

11 lut 2009, 12:43

osłonowo biorę i dodatkowo będę brała femina lacibios, bo niestety po antybiotyku szybko łapię tę choróbsko.

a te ziółka w aptece się kupuje?
, dopiero teraz wstałam z łóżka, bo niestety ból nie pozwalał mi spać do 2 w nocy. a ile leżałyście po tym zabiegu?
słyszałam, też że wczasie okresu, które teraz 1 raz dostanę powinnam pić tonic,bo niby ma właściwości oczyszczające, słyszałyście coś o tym?

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

11 lut 2009, 13:00

Tak ja kupiłam w aptece, te są rozkurczowe a jest jeszcze Feminosan II Fix przeciw zapalny i ściągający (też pomaga) nie wiem ile teraz kosztują ale chyba niedużo.

Nie słyszałam o tonicu, ale muszę przyznać że pierwsza miesiączka po zabiegu była bolesna, długa i obfita i może rzeczywiście dobrze brać coś oczyszczającego

Lolka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 16 lut 2009, 23:02

16 lut 2009, 23:08

paracetamol z leków przeciwbólowych polecam. Ale nie można go łączyć z alkoholem!!!!
i obowiązkowa nospa- taki uniwersalny zestaw na bule menstruacyjne i związane ze skurczami macicy.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

17 lut 2009, 00:26

jeśli zbyt boli i są skrzepy, być może źle zabieg został zrobiony, tak było w moim przypadku w sb miałam ponownie zabieg i już tabletki nie są potrzebne

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość