jaka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2009, 16:13

Krwawienie po zabiegu łyżeczkowania.

12 lut 2009, 16:15

Witam.
Cztery dni temu miałam łyżeczkowanie po poronieniu. Przez dwa dni maiłam lekkie krwawienie, można powiedzieć plamienie, ale na trzeci dzień krwawienie sie nasiliło i dziś jest tak samo a może nawet trochę większe ( nie jest to silne krwawienie). Nie boli mnie brzuch, nie mam gorączki i nie lecą mi skrzepy jedynie takie małe "jakby żyłki". Chciałabym sie tylko dowiedzieć czy jest to normalne, że po 2 dniach krwawienie się nasiliło. Kiedy powinnam sie zacząć powaznie niepokoić?

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

26 lut 2009, 21:38

a nie była u Ciebie pielęgniarka środowiskowa? takie pytania to najlepiej do ginekologa skierować

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

27 lut 2009, 14:43

sosna pielęgniarka środowiskowa po poronieniu? :ico_noniewiem:

jaka ja po zabiegu łyzeczkowania po poronieniu przestałam krwawić po 2-3 dniach, ale wiem, ze do 7 dni spokojnie moze takie krwawienie trwać. Także, póki co przeczekaj z 2-3 dni a potem zadzwon moze do swojego gin. To, ze w krwi pojawia sie cos innego to naturalne - u mnie przy pierwszej @ po zabiegu pojawiały się nawet skrzepy dość duże, ale najważniejsze ze na kontroli wszystko jest ok.

A dostałaś antybiotyk po zabiegu?

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość