korsarkaczekoladowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 23 sty 2018, 17:12

co na nietrzymanie moczu?

14 lis 2022, 19:50

Dziewczyny jakie polecacie wkładki na nietrzymanie moczu? Gdzie się zaopatrujecie w tego typu produkty?

makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

Re: co na nietrzymanie moczu?

21 lis 2022, 23:23

jak masz blisko DOZ to tam warto się wybrać, mają na standach darmowe próbki wkładek tena i też duży wybór takich produktów higienicznych, na pewno też podpowiedzą co wybrać

korsarkaczekoladowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 23 sty 2018, 17:12

Re: co na nietrzymanie moczu?

27 lis 2022, 20:49

dzięki, że mi podpowiedziałaś DOZ, byłam tam i kupiłam wkładki, jestem zadowolona, dobrze się sprawdzają, nawet próbki dostałam

wiki889
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2023, 11:35

Re: co na nietrzymanie moczu?

13 mar 2023, 11:44

Oj niestety wiem coś o tym. Właśnie ja będe chciała zapisać się na zabieg na nietrzymanie moczu, ponieważ ten problem powoduje u mnie duży dyskomfort. Myślałam o klinice Olmedical, ponieważ tutaj tego typu zabiegi wykonywane są bardzo fachowo, wykonywane jest wszczepienie beznapięciowej taśmy podtrzymującej cewkę moczową TOT, więc jak dla mnie to byłby dobry wybór, tym bardziej, że widziałam, że w klinika jest dość polecana a zabiegi wykonuje szef kliniki doktor Sławomir Olek

musialkowska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 cze 2019, 16:07

Re: co na nietrzymanie moczu?

07 sie 2024, 12:20

Nietrzymanie moczu po ciąży zdarza się dosyć często. Trzeba wiedzieć, jak radzić sobie z takim problemem. W aptekach stacjonarnych DOZ można zakupić niezbędne artykuły takie jak wkładki i pieluchomajtki.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości