Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

świnka morska

28 lut 2009, 17:48

zapraszam do rozmowy wszystkich, którzy mieli lub mają świnki morskie
ja mam świnkę rozetkową, faceta, jest suuper, a najśliczniejszy ma ryjek :ico_haha_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 lut 2009, 21:11

:ico_placzek: Ja mam obecnie świnkę, ale w poniedziałek idziemy ja uśpić bo chora :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 mar 2009, 13:46

ja mialam jako dzieciak swinke i to super zwierzątka
spala ze mną chodzila sobie po domu
byla bardzo komunikatywna

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

03 mar 2009, 18:19

Małgorzatka, a co jest twojej śwince?
Tak, tak, świnki lubią sobie pobiegać po domku, tylko zostawiają przykre ślady...
Ja moją puszczam na ogródek i pilnuję, żeby jej koty nie upolowały :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 mar 2009, 18:37

wiecie co mojej swince urosło coś z tylu
wygladała jak w ciazy i nawet lekarz sie pytal czy miala kontakt z jakims samcem
niestety to chyba byly jakies guzy

ale historia z moją Miką byla bardzo fajna
poszlam do sklepu zoo z zamiarem kupna czarnej świnki bo takie mi sie najbardziej podobaly
pani nie wiedząc o tym wyciągnela pierwszą lepszą biało czarno rudą
kiedy powiedzialam ze chce czarną zostawiła mi ją na ladzie i poszla po drugą
ja nie chcąc zeby tami uciekla polozyłam ręce z tylu i z przodu przed swinką i wtedy ona mnie polizała po ręce :ico_szoking:
uwierzcie mi że od razu ją pokochalam i natychmiast kupiłam
codziennie rano witała nas radosnym kwikaniem i domagała sie trawki bądz sianka
fajne zwierzątka

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

05 mar 2009, 09:56

jagodka24, super, moja świnka też lubi lizać, ilekroć ją wezmę na ręce najpierw na dzień dobry musi mnie powąchać i polizać,super uczucie :-D
uwielbia się rozłożyć na moich kolanach i się tak rozpłaszczyć jakby zdechła :-D
śmieszna jest

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

15 maja 2009, 12:04

MY, ja i mój M tez mielismy świoniorki. Własciwie nasza przygoda ze świniakami zaczeła sie od M. Nie mógł miec psa, o któym marzył to kupił sobie świnkę. Pieknego rozetkowego tricolorowego (biało-czarno-brązoweg) Axela. Cudny był. Żył niestety króciutenko (ok.1 roku), bo miał jakąs wade ząbków :ico_placzek: Zrastały mu sie z tyłu mordki i zakleszczały sie, robiły taki tuneł, ze jego języczek był uwieziony.Nie umiał jesć. Jezdzilismy z nim do wtea na obcinanie tych ząbków, ale one odrastały w szybkim tempie. On sie przy tym bardzo stresował, opadał z sił, przestał jeśc i odszedł za Tęczowy Most.
Potem była Natka, tez rozetka (mieszana z peruwiańską).Miała cudne kolorki: beżowy, biały, stalowy i czarny).Ona z kolei miała chore nerki i mimo leczenia odeszła w wieku 4 lat :ico_placzek:
A pożniej była Fidka (kupiona jako samczyk Fido Dido :ico_oczko: ), krótkowłosa czarno-brązowa i Tobi (rozetkowy: biało-czarno-brązowy z przewaga ciemnego brązu).
Przy tych świniorkach wyszła moja silna alergia na świnki i poczatki astmy. Zgodnie z zaleceniem alergologa znaleźlismy im nowy dom. Trafiły do fantastycznej dziewczyny i żyły u niej dobrych kilka lat. Miałam stały - listowny- kontakt z nową Pańcią naszych świniorków.
Dzis wiem, ze juz nigdy w naszym domku nie bedzie mogła pojawic sie świnka morska, nad czym bardzo ubolewam. To sa fantastyczne i niezwykle inteligentne zwierzątka :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

31 maja 2009, 14:31

Katka, i mają takie słodkie pyszczki... :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 paź 2009, 21:04

Ja miałam trzy świnki morskie, Felik, potem była Lusia Łezka (łezka po Feliku), i Funfelek :ico_oczko:
Wszytskie kochałam jednakowo, oj słodkie zwierzaki z nich były, najbardziej chyba przeżyłam Filika bo to było tez pierwsze moje zwierzątko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

06 mar 2010, 20:15

Magdalena_82, słodkie, słodkie :ico_haha_02: ja mam jedną do dzisiaj, ale jest na "wakacjach" u mojej mamy, ponieważ w czasie ciąży i z dzidziusiem w domu nie mam czasu się nim należycie zająć :ico_wstydzioch:

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość