arcprojekt
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2009, 09:08

poszukuje dobrego fryzjera ...

06 kwie 2009, 09:30

Hey,

Mam pytanie znacie może jakiegos dobrego fryzjera w Krakowie ? Do niedawna mieszkałam w Warszawie i tam korzystałam z usług salonu Reklama niezgodna z regulaminem z ktorego byłam bardzo zadowolona jednak jak wyszłam za mąż to przeprowadziliśmy się z mężem do Krakowa i nie chciałabym eksperymentować z fryzjerami. Jak znacie jakiegos fajnego to prosze piszcie :)
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2009, 08:53 przez arcprojekt, łącznie zmieniany 1 raz.

lentinka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 24 maja 2014, 17:52

Re: poszukuje dobrego fryzjera ...

24 maja 2014, 19:38

Jeśli chodzi o fryzjera w Krakowie to mogę z czystym sumieniem polecić salon na ul. Kapelanka (przy tesco). Chodzę tam od dwóch lat i zawsze jestem baaardzo zadowolona.Pierwszy raz poszłam tam bez żadnego pomysłu na siebie, na to jak ma wyglądać moja fryzura, kolor etc. Wyszłam z efektem wow:D Panie w salonie super dobrały mi zarówno kolor jak i cięcie do kształtu mojej twarzy, do tego starały się dobrać tak odcień farby by odrosty nie rzucały się mocno w oczy, by nie trzeba było chodzić często na farbowanie. Ceny może nie są niskie, ale jak na Kraków też niezbyt zawyżone, zresztą uważam, że poczucie pewności siebie jakie daje dobrze zrobiony fryz jest warte tych pieniędzy. Jak coś to daje Wam namiar na ten salon http://www.jeanlouisdavid.pl/salon-810/ ... 347-krakow Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
Limonetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 12 mar 2011, 15:39

Re: poszukuje dobrego fryzjera ...

22 cze 2014, 00:29

Mieszkając w Krakowie jeździłam do fryzjera do Rabki ;) Gdyby potrzebny był kontakt służę pomocą.

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: poszukuje dobrego fryzjera ...

04 lip 2014, 16:51

Ojj to kawałeczek miałaś.

ModnaMarta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2015, 10:28

Re: poszukuje dobrego fryzjera ...

22 paź 2015, 09:15

Na Ursynowie w salonie Gnatyshyn, pracuje Pani Marlena. Stylistka najwyższej klasy, z pomysłem, pasją i zaangażowaniem w tym co robi. Warto do niej się wybrać.

emgiem
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2020, 16:42

Re: poszukuje dobrego fryzjera ...

15 gru 2020, 15:40

W Krakowie mogę polecić mobilny salon wellmetime.com ,fryzjer z dojazdem do domu

lorry
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 lis 2019, 00:22

Re: poszukuje dobrego fryzjera ...

17 lut 2021, 23:43

Dziewczyny z Warszawy gdzie chodzicie? Od jakiegoś czasu regularnie tam chodzę. Zawsze wychodzę zadowolona, ostatnio zdecydowałam się na odważniejszy kolor, wyszło super

EwaSol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2021, 10:34

Re: poszukuje dobrego fryzjera ...

24 lut 2021, 10:40

W Warszawie mogę Ci z czystym sumieniem polecić salon Gnatyshyn przy Kasprzaka. Pracuje tam prawdziwa mistrzyni fryzjerstwa Pani Patrycja. Rewelacyjna fryzjerka, potrafiąca idealnie wpasować się w oczekiwania klienta. Ja jestem zachwycona.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: poszukuje dobrego fryzjera ...

26 lut 2021, 01:52

[quote="lorry"]Dziewczyny z Warszawy gdzie chodzicie? Od jakiegoś czasu regularnie tam chodzę. Zawsze wychodzę zadowolona, ostatnio zdecydowałam się na odważniejszy kolor, wyszło super[/quote]
Ja do Magii Blondu już od dawna i bardzo polecam. Może nie szaleje jakoś bardzo z kolorem, ale zawsze jestem bardzo zadowolona

ollgaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2015, 09:51

Re: poszukuje dobrego fryzjera ...

12 kwie 2021, 13:35

Ja od lat chodzę do Gnatyshyna i moim zdaniem jest to najlepszy salon w Warszawie. Fryzjerzy tam pracujący na bieżąco się doszkalają, dlatego też mają dobre rozeznanie w najnowszych trendach. Moją ulubioną stylistką jest Pani Sandra z salonu na Ursynowie.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość