Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 kwie 2009, 23:20

Sejana nie słyszałam o tej firmie :ico_sorki: ale co do tej żywności modyfikowanej genetycznie to też jestem przeciw temu :ico_zly: i nie mam zamiaru zmieniać zdania :ico_zly: to jest paranoja!! no a teraz te świnie :ico_olaboga: co oni sobie myślą?że wszystko im wolno?? a co ma zrobić osoba która nie zamierza jeść takiej żywności? nic nie jeść? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

22 kwie 2009, 00:00

wiecie modyfikacje genetyczne nie sa rownoznaczne szkodzeniu, czasem chyba lepiej zjesc co jest zmodyfikowane by byc bardziej trwale niz spryskane jakims dziadostwem pokroju DDT

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

22 kwie 2009, 09:10

Janiolek, Zgadzam sie z tobą. Nie wszystko co zmodyfikowane szkodzi, no ale co za duzo to tez nie zdrowo :ico_sorki:

Janiolek pisze:czasem chyba lepiej zjesc co jest zmodyfikowane by byc bardziej trwale niz spryskane jakims dziadostwem pokroju DDT

Mam na to niezłą formułke:
DDT zwalcza przenosicieli zimnicy (malarii) i duru plamistego. Wycofany z użycia w krajach uprzemysłowionych. Jego masowe stosowanie w latach powojennych spowodowało katastrofalne wysycenie środowiska przyrodniczego i zatrucie całych łańcuchów pokarmowych.

:ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość