Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

Rozwód

23 maja 2009, 12:27

Mam pytanie do tych kobitek które sie rozwodziły :ico_sorki:
Wiem że temat jest ciężki ale niech mi ktoś pomoże :ico_placzek:
Przyszedł do mnie pozew o rozwód a w nim same głupoty i nie prawda :ico_placzek: musze teraz w ciągu 14 dni napisac cos do sądu i nie wiem co :ico_placzek:
Jestem załamana tym co przeczytałam :ico_placzek: :ico_sorki:
Ja mam napisac teraz swoją wersje jak bylo itd...?? czy cos innego??
Niech mi ktoś pomoże :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

23 maja 2009, 15:19

AsiaNL kochana bardzo mi przykro :ico_placzek:

ja nie byłam w takiej sytuacji ale może Tobie ta stronka pomoże

http://www.serwisprawa.pl/wzory_formularze,89-92,

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

23 maja 2009, 15:28

kwiatunio,Dzieki słońce ale niestety nic nie znalazlam na ten temat :ico_sorki: jakas roztargniona jestem a do tego głowa mnie boli :ico_sorki:

Gdybym tego człowieka dostala w swoje ręce :514:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

23 maja 2009, 16:08

AsiaNL, moze po prostu napisz twoja wersje zdarzen , i ze sie nie zgadzasz z zarzutami - poki mozesz sie odwolac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

23 maja 2009, 16:16

mal, Chyba tak zrobie ale wtedy sprawa bedzie sie ciągnela latami.
Ten kretyn napisal ze to przeze mnie sie rozstalismy bo ja zaczelam sie puszczac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a to nie prawda :ico_placzek: :ico_placzek: nigdy w zyciu bym tego niekomu nie zrobila :ico_placzek:
Nie uwzglednil tego co on wyprawial :ico_zly: :ico_placzek:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

23 maja 2009, 16:23

AsiaNL, zastanow sie kogo mozesz za swiadkow podac ...... kazdy kogo wskazesz musi sie wstawic na rozprawie .......(nie wiem czy trzeba napisac tez adres swiadkow),
poza tym moze isc do awokata i porady zasiegnac ,,jesli mozesz oczywiscie

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

23 maja 2009, 16:39

mal, Na świadkow mam mamę i ciotke takze powinno byc dobrze a co do adwokata to niestety nie uda mi sie zalatwic bo mieszkam w holandii :ico_sorki: .

[ Dodano: 2009-05-23, 16:39 ]
tak mysle zeby czasem przyznac sie do tej glupoty i miec rozwod z glowy :ico_noniewiem: ale wtedy wyjde na najgorsza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

23 maja 2009, 17:25

AsiaNL pisze:ak mysle zeby czasem przyznac sie do tej glupoty i miec rozwod z glowy


w żadnym wypadku :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

23 maja 2009, 17:26

kwiatunio, Wiesz wlasnie doczytałam ze ja mam ponosic koszty sprawy i jego adwokata :ico_placzek: cos kolo 4000 tyś :ico_placzek: ja nie pracuje a jak juz to za marne grosze :ico_placzek: skad ja mu tyle kasy wytrzasne :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

lilo

23 maja 2009, 17:52

AsiaNL pisze:tak mysle zeby czasem przyznac sie do tej glupoty i miec rozwod z glowy :ico_noniewiem: ale wtedy wyjde na najgorsza

Macie z tego związku córeczkę??? Jeśli tak ja bym nie ryzykowała przyznawać się dla świętego spokoju. Skoro to taki chory człowiek, oczernia cię i robi z ciebie nieodpowiedzialną, niemoralną panienkę to co jeśli przyjdzie mu do głowy odebrać ci dziecko??? Wtedy argumenty będzie miał jak na tacy - sama się przyznałaś do tego jaka jesteś więc jak można ci powierzyć opiekę nad dzieckiem???

AsiaNL pisze:wlasnie doczytałam ze ja mam ponosic koszty sprawy i jego adwokata

Czyli on chce żeby rozwód był z orzeczeniem o winie i to ciebie obarcza tą winą???

AsiaNL pisze:co do adwokata to niestety nie uda mi sie zalatwic bo mieszkam w holandii

Ale chyba będą jakieś rozprawy i będziesz musiała się na nich stawić???

Wiesz - są w sieci strony na których gratis można uzyskać poradę prawną - poszukaj tam pomocy. Ja niestety nie znam się na procedurach, ale na te zarzuty na pewno możesz odpowiedzieć i przedstawić swoją wersję. Dobrze by było żeby ktoś w Polsce byl twoim przedstawicielem i pilnował tych spraw bo jak pisze mal, minie ci jakiś termin i sąd uzna że akceptujesz stan rzeczy...

To nie jest błaha sprawa, walcz o swoje!!!

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość