Co nosisz?

A. Soczewki
8%
1
B. Okulary
75%
9
C. Nie noszę ani szkieł ani soczewek
17%
2
 
Liczba głosów: 12
Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Seksowne OKULARNICE- łączmy się!

28 maja 2009, 21:00

Zawsze "podobały" mi się kobiety w okularach, zawsze chciałam mieć okulary, chociażby zerówki. Wydaje mi się, że dodają urody dobrze dopasowane okulary i sprawiają, że stajemy się intrygujące i tajemnicze.
No i teraz zamiast chcieć-to muszę mieć okulary bo słabo widzę. Za tydzień mam juz do odbioru.
Ciekawa jestem ile z nas nosi okulary i jak się w nich czujecie.

Awatar użytkownika
Mikunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 126
Rejestracja: 20 maja 2009, 23:46

29 maja 2009, 02:05

Nosilam okulary przez 13 lat a miesiac temu - z powodu - `nudy` :ico_noniewiem: zmienilam na soczewki :ico_oczko:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

29 maja 2009, 08:31

Małgorzatka, nosze od paru lat okulary ,teraz doszlo ze musze je nosic co dzien i do czytania inne :ico_oczko: a czuje sie bardzo dobrze ,niczego mi w nich nie brak :ico_haha_01:
zmienilam na soczewki
nie mam zdania na temat soczewek :ico_noniewiem: podobno tez sa wygodne ale trzeba z nimi lepiej sie obchodzic

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

29 maja 2009, 19:14

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No dziewczyny seksownisie ... hehe ...no to pokazywac się w tych okularkach :-D

Soczewki Mój brat nosi soczewki twarde, bo ma taką chorobę oczy stożek rogówki. Musi nposić, bo na to nie ma okularów :ico_noniewiem: a kurewsko drogie są ok. 600-700 zł na rok + płyny specjalistyczne .

NICOLA_1985

30 maja 2009, 12:43

hej ja też nosze okularki już od dziecka musiałam nosić.. kiedyś bardzo się wstydziłam tego że chodze w okularach i w podstawówce chowałam je do kieszeni gdy tylko przekroczyłam próg domu w wkładałam dopiero w drodze powrotnej właśniwie przed drzwiami domu żeby mama się nie zorientowała... dużo osób nie wiedziało nawet ze mam okulary... popsułam sobie wzrok jescze gorzej no ale w pierwszej klasie liceum juz na tyle zmądrzłam ze nosiłam okulary cały czas i nie wstydziłam sie tego, wrecz przeciwnie czułam sie dziwnie bez nich tak jakby mi czegos brakowalo. tak jakby były poprostu jedną z czesci mojego ciała. teraz nosze okulary nie tylko dla tego ze musze ale tez dlatego ze lubie bo mi sie podobają, podobam sie sama sobie bardziej w okularach niz bez nich.

a to moja aktualna fotka w nowych okularach ktore kupiłam nie tak dawno:
Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

30 maja 2009, 12:59

NICOLA_22 pisze:teraz nosze okulary nie tylko dla tego ze musze ale tez dlatego ze lubie bo mi sie podobają, podobam sie sama sobie bardziej w okularach niz bez nich.


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja się zastanawiam czy nie ciesze się na wyrost z tych okularów- pomijając fakt zdrowotny oczywiśście...

[ Dodano: 2009-05-30, 13:02 ]
NICOLA_22 No bardzo ładne zdjątko ... super! Mi się też takie podobne podobały, ale ja mam za szczupłą buźkę, żebym mogła miedz "tylko u góry oprawę" ... babeczka z optyka pomogła mi wybrać takie delikatne tylko szkiełka są...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

30 maja 2009, 18:14

NICOLA_22, masz bardzo twarzowe okularki :ico_brawa_01:

Małgorzatka, wazne by sie dobrze w nich czuc :ico_haha_01: i nie zapomniec nalezy do vzego maja sluzyc :ico_haha_01:

ja mma recepte ale musze w koncu ja zrealizowac ,jeszcze tylko nie wiem kiedy to zrobie :ico_oczko:

NICOLA_1985

30 maja 2009, 22:24

Małgorzatka pisze:ja mam za szczupłą buźkę, żebym mogła miedz "tylko u góry oprawę" ... babeczka z optyka pomogła mi wybrać takie delikatne tylko szkiełka są...
ja też mam bardzo szczupłą buzie, na mnie dobre są tylko okulary z półek dziecięcych, na szczęście okulaty ze strony damskiej były w dwuch rozmiarach i udało się wybrać dla mnie coś małego i ładnego. ja mam zawsze duży problem z doborem okularów. a te bezoprawowe też miałam tzn. mam jeszze ale niestety w kilku częściach :ico_oczko:

Małgorzatka pisze:NICOLA_22 No bardzo ładne zdjątko ... super!

mal pisze:NICOLA_22, masz bardzo twarzowe okularki
dzięuje dziewczyny :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 cze 2009, 15:37

:-D :-D :-D :-D :-D Helo!

Mam okulary dziołchy, fajna s[prawa!
Na początku bolała mnie głowa i nie umiałam w nich chadzać, ale teraz jest ok..ile fotos zrobić.

NICOLA_1985

09 cze 2009, 20:42

Małgorzatka, no i gdzie ta fotka???? ja czekam z niecierpliwością :-D :ico_brawa_01: już myślałam, że watek umarł :ico_noniewiem: ale widać - nie! :-D

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość