apaulaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2009, 17:59

zmiany skórne na stopach??

08 cze 2009, 18:05

Mój synek wrócił z wycieczki klasowej i coś mu się porobiło z nogami. Nie wiem czy to nie początek jakiejś grzybicy. Nogi mu się mocno pocą, brzydko pachną, skóra mu się łuszczy. Niby nie widzę zaczerwień, więc mam nadzieję, że to jakieś chwilowe uczulenie. Wiecie co to może być?

karola_bar
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 13 maja 2009, 20:13

09 cze 2009, 14:44

Mój bratanek miał grzybice. I też tak mniej więcej się to zaczynało- przede wszystkim strasznie łuszczyła mu się skóra, zobacz czy twój syn nie ma zaczerwień między palcami bo tam się rozpoczynają, no i pęcherzy na podeszwie stopy. Bardzo możliwe że to grzybica. Najlepiej to udaj się do apteki i kup na początek jakąś maść, moja siostra stosowała terbiderm i pomógł. A jeśli nie przejdzie to może lepiej idź do dermatologa, on najlepiej to zdiagnozuje.

kasior
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 27 lis 2009, 14:45

13 sty 2010, 16:22

Lepiej nie szukać rady na forum tylko udać się do lekarza. Grzybicy nie powinno sie zbagatelizować- jeśli zaatakuje tylko skórę to leczenie nie jest trudno gorzej gdy obejmie paznokcie. Nie zwlekaj

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość