Awatar użytkownika
dagmarka35
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 09 gru 2008, 13:33

Zabiegi - SPA

10 cze 2009, 11:12

Witam :-)
chyba każdej z nas należy się coś od życia! Nawet taki mały weekendowy wypad do jakiejś kliniki zdrowia żeby troszkę zregenerować swój organizm! Powiedźcie mi czy miałyście okazje korzystać już z takich zabiegów, jeśli tak to z jakich dokładnie? i gdzie byliście? Bo ja to przyznaje, że zabieg antycellulitowy to od dawna mi się marzy... :( zresztą nie tylko on, bo odprężenie i relaks też będzie u mnie wskazany

Awatar użytkownika
Marteczka.P
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 24 lis 2008, 14:46

23 cze 2009, 10:34

polecam Ci całą endermologie! bo nie tylko usuwa cellulit czy redukuje tkankę tłuszczową ale ujędrnia i modeluje sylwetkę więc powinnaś być raczej zadowolona, tak czy inaczej ja byłam!

Katherine
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 25 cze 2009, 23:01

27 cze 2009, 23:40

A czy endermologia to jest rodzaj zabiegu czy grupa zabiegów? Jeśli grupa to jaki najlepszy?Wykonuje się je w seriach? Może to głupie pytania, ale nigdy nie byłam w salonie kosmetycznym.... Czy koszt jest bardzo wysoki?

Awatar użytkownika
Marteczka.P
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 24 lis 2008, 14:46

30 cze 2009, 10:39

Katherine pisze:A czy endermologia to jest rodzaj zabiegu czy grupa zabiegów? Jeśli grupa to jaki najlepszy?Wykonuje się je w seriach? Może to głupie pytania, ale nigdy nie byłam w salonie kosmetycznym.... Czy koszt jest bardzo wysoki?
już tłumaczę! :ico_haha_01: słuchaj endermologia jest to taki masaż całego ciała specjalną głowicą wyposażoną w dwie ruchome rolki podczas zabiegu masowane fałdy zostają zassane ale wszystko odbywa się pod pełną kontrolą! Żeby osiągnąć lepsze rezultaty zaleca się jednak powtarzanie takich zabiegów! Na endermologię odważyłam się w spa&wellness Villa Park i jedno jest pewne, że już po pierwszym takim zabiegu zauważyłam że skóra stała się bardziej jędrna co dało mi jeszcze większą motywacje do walki z moimi fałdkami

WIKTORIA_K
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 01 lip 2009, 09:59

03 lip 2009, 10:09

Dziewczyny a czy z masaży korzystałyście (jeśli tak, to jakich)? i jak wrażenia?

Awatar użytkownika
pira
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2008, 16:44

Re: Zabiegi - SPA

14 wrz 2009, 15:13

Witam :-)
chyba każdej z nas należy się coś od życia! Nawet taki mały weekendowy wypad do jakiejś kliniki zdrowia żeby troszkę zregenerować swój organizm! Powiedźcie mi czy miałyście okazje korzystać już z takich zabiegów, jeśli tak to z jakich dokładnie? i gdzie byliście? Bo ja to przyznaje, że zabieg antycellulitowy to od dawna mi się marzy... :( zresztą nie tylko on, bo odprężenie i relaks też będzie u mnie wskazany
Hej w temacie o oponce na brzuchu opisałam ci fajny zabieg - mezoterapię bezigłową o którą pytałaś. Dziewczyny ja także jestem fanką SPA. Obecnie jeżdżę co jakiś czas na zabiegi antycellulitowe. W wakacje byłam także na rewelacyjnym wypoczynku z moim dzieckiem. Tak dobrze czytacie z dzieckiem. W villa parku maja taki program profilaktyczny "tydzień dla matki z dzieckiem". Bardzo podoba mi się pomysł stworzenia bawialni dla dzieci i bezpłatnej opieki nad dzieckiem. Mogę spokojnie korzystać z zabiegów, a moja córeczka jest wówczas pod bezpłatną opieką w świetnie urządzonym pokoju zabaw. Bardzo dobry pomysł dla matek. Fajny jest także program "baby SPA" specjalnie dla kobiet w ciąży poprawiające kondycję fizyczną i super wyciszają emocje :) Co prawda ja podczas swojej ciąży nie korzystałam z tego pakietu ale słyszałam dobre opinie będąc w villa parku.

Awatar użytkownika
milavanila
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 07 lis 2008, 11:28

16 wrz 2009, 13:36

Ja z moim facetem skorzystałam z weekendu w Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę Miła obsługa i masa zabiegów. Mi najbardziej spodobała się kapsuła SPA - Jet, masaże wodne za pomocą biczy i pary no wprost rewelacja. Polecam wszystkim.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2009, 19:30 przez milavanila, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marteczka.P
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 24 lis 2008, 14:46

07 paź 2009, 17:25

Dziewczyny a czy z masaży korzystałyście (jeśli tak, to jakich)? i jak wrażenia?

Powiedz lepiej co Ciebie interesuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: masaż klasyczny? elektrostatyczny czy może zupełnie coś z nowoczesnych tajników?

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość