Awatar użytkownika
Askja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:22

test na HIV

24 cze 2009, 22:58

Hej! Mam taki problem! :-( Doradzcie! Wlasnie poznalam swietnego kolesia, chcialabym z nim uprawiac seks, ale biore pigulki bo nie lubie prezerwatyw. Wiem ze on mial juz kilka lasek przede mna wiec wolalabym zeby sie przebadal bo nie chce zeby mnie jakims syfem albo HIVem zarazil! Jak go namowic? Jak wogole zagaic temat?! Gdzie wogole takie badanie zrobic?

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

25 cze 2009, 10:06

Askja, badanie takie robi się w laboratorium w każdym szpitalu o ile się nie mylę robią takie badanie. Powiedz mu normalnie że chciała byś żeby się przebadał jeśli mu na tobie zależy nie powinien mieć jakiś pretensji... w końcu chcesz mieć pewość że wszystko jest ok. Badanie to jest płatne ale nie wiem ile kosztuje. Możesz zadzwonić do laboratorium i zapytać co i jak na pewno laborntka ci powie wszystko ;)

lilo

25 cze 2009, 10:21

Moim zdaniem jeśli to jest poważny i dorosły człowiek to zrozumie. A jak nie to nie zawracałabym sobie nim głowy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

29 lis 2009, 18:17

pOSZUKAJ U SIBIE ALE U NAS W oLSZTYNIE BADANIE TAKIE JEST BEZPŁATNE I ROBIA W SZPITALU WOJEWÓDZKIM W KAZDYM MIESCIE WIEKSZYM JEST PUNKT W KTÓRYM BADAJA BEZPŁATNIE W KIERUNKU hiv

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

30 lis 2009, 20:10

Ewelina82, bardzo cie prosze nie pisz duzymi literami ,bo to oznacza krzyk a mysle ze nie krzyczysz prawda :ico_oczko:

AlicjazkrainyOz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 28 gru 2009, 14:30

Re: test na HIV

27 lut 2010, 22:05

Hej! Mam taki problem! :-( Doradzcie! Wlasnie poznalam swietnego kolesia, chcialabym z nim uprawiac seks, ale biore pigulki bo nie lubie prezerwatyw. Wiem ze on mial juz kilka lasek przede mna wiec wolalabym zeby sie przebadal bo nie chce zeby mnie jakims syfem albo HIVem zarazil! Jak go namowic? Jak wogole zagaic temat?! Gdzie wogole takie badanie zrobic?
Według mnie całkiem dobry pomysł, trudno kogoś prześwietlić, a o siebie trzeba dbać.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość