Mariusz Bonek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2009, 19:40

Obrączka z białego złota

09 lip 2009, 19:42

Moja przyszła narzeczona nie lubi tradycyjnego lecz białe złoto. A niewiele jest sklepów które oferuja takie obrączki ,a jesli juz to ceny za bardzo wysokie. Powiem szczerze ze jestem w kropce. Jedyna mozliwosc jaka przychodzi mi do głowy to kupic ten kruszec i wysłac go tak zeby zrobili ładne obrączki np z kolekcji Łazur,ozdobili kamieniami itd. Tylko teraz GDZIE?? W stacjonarnym tego nie zrobia a w sieci coś słyszałem ze Art Deco Jubiler zajmuje sie takimi sprawami. Wiecie coś wiecej?? Jesli tak to uratujecie mi zycie...

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

16 lip 2009, 14:12

Wcale jest nie drogie, czemu tak uważasz? My mamy łączone białe złoto i zwykłe, za dwie obrączki płacimy 1200, a rozmiar mam ogromny. Na zaręczyny kupowałem dziewczynie pierścionek z białego złota i był na prawdę bardzo tani.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

16 lip 2009, 14:31

cena obrączek z białego złota jest niewiele wyższa od tych z żółtego. Z tego co wiem to wiekszość sklepów ofiaruje odpowiedniki z białego złota. Trzeba tylko trochę dłużej poczekać.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

20 lip 2009, 15:41

My czekaliśmy 1,5 miesiąca na nasze

nacia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 mar 2009, 17:01

09 sie 2009, 23:41

Ja z mężem płaciliśmy za obrączki z białego złota 2 tysiące. Było to w 2006 roku. Od zawsze marzyłam o takich, a czy długo szukaliśmy? Znalazłam je od razu w sklepie :)

Zosia83
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 28 maja 2009, 18:51

21 sie 2009, 22:01

My mamy ślub we wrześniu, obrączki zamówiliśmy w Aparcie z białego złota, bardzo piękne, szerokość 4mm. Moim zdaniem ich cena była bardzo korzystna, bo za parę zapłaciliśmy 1240 zł, a dostawa była gratis i grawer też. Jak ktoś się orientuje, kolekcja nazywa się Dotyk

Mariusz Bonek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2009, 19:40

24 sie 2009, 15:28

No moze rzeczywiscie nie wychodzi o wiele drozej.. Ale w tym Art Deco maja jeszcze opcje przysłania im własnego złota na obrączki i licza tylko za robocizne. Próbował juz ktoś?? Opłaca sie??

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

25 sie 2009, 09:47

Biale słoto nie rózni się jakoś mocno ceną a jesli piszesz że ci drogo to może zamów mieszane złoto. A może po prostu porozmawiaj z narzeczoną?????

alinkaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 lis 2009, 00:38

04 lis 2009, 00:45

Obrączki z białego złota są super! I naprawdę niedrogie. Poza tym teraz są bardzo modne łączenia dwóch kolorów złota i wcale nie wychodzi drogo. Ale najważniejsze żeby młodzi sami się między sobą dogadali przecież będą je nosić na palcu całe życie, a taki wybór obrączek to już pierwszy mały kompromis:) Ja chciałabym obrączki z białego złota, kwadratowe (tzn.takie bardziej zbliżone do kwadratu niż okręgu), ale w przekroju okrągłe:) Pozdrawiam!

cirrus
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:29

05 lis 2009, 16:26

obrączki z białego złota są faktycznie bardzo ładne , ale dziwię się, że mogą być jakieś problemy z dostaniem ich, jest ich wszędzie sporo, ale w większości faktycznie wzory nie są zachwycające, ja z narzeczonym swoje kupiliśmy na diamondscenter.net tam wybór chyba jest największy, no i jest to sklep renomowany [podobno największy tego typu w Europie Środkowej], także nie ma obaw przy kupnie..a ostatnio wypatrzyłam też śliczne obrączki z połączenia białego i złotego złota, no ale już niestety mamy już kupione inne i wygrawerowane, także zostało mi się przyzwyczaić do tych co już są ;)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości