Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

nasze domki...

20 mar 2007, 13:22

Hej dziewczyny :ico_haha_02: Moze pochwalicie sie waszymi domkami? Interesuje mnie elewacja, dach i takie tam zewnętrzne sprawy. My jesteśmy na etapie rozpoczynania budowy, więc póki co projektem się pochwalę, ale moze nas czymś zainspirujecie?

A to link do projektu
http://projekty.muratordom.pl/projekt?I ... dKolekcji=

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

15 kwie 2007, 22:23

nic dodać nic ująć, śliczny projekt :ico_brawa_01: , najbardziej podoba mi się możliwość bliźniaczenia, tzn dobudówki do tego domku choć z drugiej strony nie wiem czy to dobry pomysł. Ja jestem na etapie dobudówki do domu mojej teściowej. :ico_placzek: . Głupia nieprzemyślana decyzja, no ale cóż stało się. Myśleliśmy że będzie to tanim kosztem bo nie trzeba będzie kupować działki, ale już teraz wiemy że był to błąd za te pieniądze wybudowalibyśmy swój śliczny, wymarzony, mały domek :ico_placzek: . Pozdrawiam

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

27 kwie 2007, 09:31

slicznie jak w bajce :)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 maja 2007, 23:03

Aniu łądnie masz :ico_brawa_01:

Eve śliczniutki projekt :ico_brawa_01: tylko wiesz co.. ja bym pogadała o mozliwości podpiwniczenia domu. Nie wiem moze to ja taka rupiciara, ale nie potrafie zyć bez piwnicy :ico_noniewiem: wydaje mi sie waznym elementem ,nigdy nie mam gdzie wsadzić choinki, zabawek choinkowych, słoików, ziemniaków, jakichś innych rupieci, które muszą być, ale niekoniecznie pod nogami :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-25, 23:08 ]
Tu masz pokazany brązowy dach, jest ładny taki mało wyzywający i w porządku, ale ja przykładowo szaleję za czerwonym dachem (no taki ceglany) :-D no ale to mój gust

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

25 sie 2007, 11:34

ja tez bym chciala swoj domek...chocby taki malutki,malutenki

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 sty 2008, 16:52

hehehe ja nie mam czym sie chwalic, elewacje bedziemy robic moze w przyszlym roku, dach tez byloby fajnie wymienic, w kazdym badz razie na zewnatrz dom nie prezentuje sie w ogole ciekawie... w srodku tez niestety ni jest wykonczony do konca a jak jest to potrzebuje juz remontu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
no coz wszystko to przez kase...

ale najwazniejsze ze wlasny kat i sporo tego miejsca mimo wszystko
a ze T jest budowlancem, zlota raczka ktora potrafiwszystko zorbic takze licze na to ze jakw koncu wroci do PL i zostaneimy juz sami w domu to zrobimy go wg sowich marzen i upodoban :ico_haha_01:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

01 lut 2008, 09:55

My jestesmy na etapie krycia dachu. Przed nami duzo pracy, ale wiecie co, najbrdziej ze wszystkiego , to nie mogę się doczekac ogrodu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

01 mar 2008, 10:05

No bo ogród to podstawa w lato :ico_haha_01:

marzę o swoim domku i wiem, ze kiedyś będę na pewno w nim mieszkała ale jak moje dzieci będą już dorosłe- najpóźniej wtedy.
Marzę o takim dużym i szerokim domku, najwyżej jednopiętrowym, koniecznie z poddaszem i wielkim tarasem na którym będzie sie jadło posiłki i cudnym ogrodem z warzywkami i ogrodem z kwiatami i zagrodą dla kilku psów i dwoma garażami i ogrodem zimowym- takie małe skromne marzenia :-D

sandra09
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 27 mar 2014, 11:26

Re: nasze domki...

27 mar 2014, 11:47

Ja kupiłam całkiem niedawno mieszkanie tutaj http://www.masterminvest.pl/inwestycje_ ... dle_ciche/ :) Jeszcze się urządzamy, ale jestem zadowolona. Nie chciałam mieszkać w domu i jakoś namówiłam męża na mieszkanie :)

viki88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 23 kwie 2014, 15:14

Re: nasze domki...

29 kwie 2014, 13:46

Wiele ciekawych wizualizacji znajdziecie na http://www.deconova.pl/. Bezpłatna konsultacja i patrzcie jakie tam mają świetne przykłady ! Polecam wizytę na ich stronie i skorzystanie z ich usług :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość