Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Tattoo :D

10 sie 2009, 15:05

Hej, ponieważ sama lubię tatuaże - narazie mam jeden "porządny" ale juz szykuję się do następnego, chciałabym wiedzieć czy są na forum kobiety które mają lub chcą mieć tatuaże :ico_oczko:
moze jakies fotki ??? propozycje???
wkleję swój tatuaż jakz robię mu fotkę

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sie 2009, 23:54

izuś_85 pisze:są na forum kobiety które mają lub chcą mieć tatuaże

ja chcę mieć tatuaż,ale na razie zastanawiam się nad takim co się utrzymuje 3-5 lat :ico_noniewiem: chciałabym go zrobić na stopie,nad kostką bądź na łopatce :ico_noniewiem: jeszcze nie wiem dokładnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

11 sie 2009, 11:43

Ja bardzo chcę mieć tatuaż :-D Mam nadzieję, że w końcu mi się uda go zrobić :ico_oczko:
Bardzo mi się podobają na boku np. kwiat (lilia) z odchodzącymi łodygami taki kobiecy i choć nie był by malutki to delikatny. I taki planuję.

Awatar użytkownika
rybka80
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3622
Rejestracja: 06 mar 2009, 14:57

11 sie 2009, 12:03

noooooo jaaaaaa chętnie tatooo
na stopie jakis motyw kwiatowy planuje ale to chyba w przyszlym roku bo zaprzyjaźniony tatuazysta ma zajęte terminy :9

podobaja mi sie tez z tyłu głowy na szyi że jak rozpuszcze włosy to go nie widac ale mojemu C. nie bardzo sie tam widzi

na kręgoslupie tyez ladnie musi wygladac

ale może zaczne od stopy a potem sie okaże hehehe


Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

12 sie 2009, 09:12

Kinga_łódź, ja mam własnie lilię na ramieniu, jest to cover bo miałam tam wcześniej bardzo brzydki kawałek tribala (fuj) i zakryłam go własnie lilią... niestety przez to srodek jest nieco ciemny ale całosć wyglada dobrze

tyle ze z lenistwa nie byłam jeszcze na korekcie i nie poprawiłam konturów :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a ten tatuaż mam już 3,5 roku :ico_haha_01:

aniawlkp86, jeśli mogę Ci coś doradzić- unikaj tribali, w tych wzorach które pokazałaś jest ich przerażajaca wiekszosc :ico_olaboga: tribale są uważane za "tatuaż z tesco" tzn... ktoś kto ma jakiś gust pomyśli- "no tak baba nie miała pomysłu na wyrazenie siebie więc se zrobiła tribala"
i z tribalami tak własnie jest...

nie powiem bo są motywy z tribalami bardzo ładne, kobiece, zwiewne, które wymagają kunsztu ażeby zrobić je dobrze, ale to co akurat pokazałaś jest jak okrojone od siekiery, nie gniewaj się... chcę Ci doradzić coś czego potem sie wstydzic nie bedziesz musiała i po pewnym czasie zakryć czyms innym nie zechcesz jak ja :ico_wstydzioch:

a teraz postaram sie odnaleźć jakies wzory i wstawię :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-08-12, 09:36 ]
moje marzenie na plecki
Obrazek

a tu inne dzieła sztuki
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

to jest tylko częsć, mam tego mase... jak będzie większe zainteresowanie tematem moge coś jeszcze wrzucić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 sie 2009, 12:29

izuś_85 pisze:no tak baba nie miała pomysłu na wyrazenie siebie więc se zrobiła tribala"

nawet nie myslałam,że ktoś tak mógłby o tym powiedzieć :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja chcę coś małego i zgrabnego :ico_sorki: :ico_sorki:

moje marzenie na plecki

to jest świetne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale jak dla mnie to za duże :ico_sorki:

bardzo podobają mi się motywy kwiatowe i jakieś zwierzaki np.delfin,jaszczurka :-)

ale dzięki za radę będę pamiętać :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 sie 2009, 11:26

aniawlkp86, :ico_oczko: :ico_oczko: też kiedyś o tym nie wiedziałam, dopóki nie spotkałam sie z takimi własnie opiniami o moim nędznym tribalu :ico_noniewiem: a nie jest przyjemne słuchać "co za plame sobie wydziarałaś?"

tak wiec dostałam wstrętu okropnego do tego typu "prostoty" i zaczełam szukać czegoś wyjatkowego, mojej lilii szukałam długo, nie znalazłam niczego odpowiedniego... a przez przypadek w gazecie tego Rafała który mnie tatuował był tatuaż Matka Boska w kwiatach i właśnie jeden z tych kwiatów widnieje teraz na mym ramieniu :ico_oczko:

na razie wrzuciłam duze tatuaże, bo jakoś mnie natchneło na plecy, ale za chwilkę znajdę coś odpowiedniego na szyję, ramię czy kostkę :-D

poza tym wiele tatuaży można "zmniejszyc" na potrzebę miejsca w którym ma sie znajować, zalezy od szczegółów np. kwiat łatwiej zmniejszyć niż tygrysa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 sie 2009, 11:37

izuś_85 te duże tatuaże są super podobają mi się bardzo,ale nie wiem czy bym się odważyła na coś tak duzego :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
właśnie chcę coś małego na łopatkę bądź nad kostkę :ico_sorki: a ja aż tak się nie znam na tatuażach :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 sie 2009, 12:12

Oj te różyczki na boku są prześliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tylko ja bym chciała ciut mniejsze :ico_sorki:

Te tribale to faktycznie troche dużo tego.

Ten co Ci się marzy Izuś na pleckach świetny :ico_sorki:
Ja oglądałam kiedyś taki program o tatuażach a generalnie o tych co robią tatuaże i przyszłą dziewczyna z projektem w głowie chciała tatuaż na plecach tatuaż skladał się z trzech części zamazany ptak w klatce później ten sam ptak już poza klatką już bardziej widoczny i następny ptak już piękny i widoczny i miało to przedstawiać uwalnianie się ptaka z klatki no wyszedł zajebiście :ico_brawa_01: Byłam pełna podziwu :ico_sorki:

Już sobie te różyczki zapisałam :ico_sorki:

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość