Hella
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2009, 19:24

[1 trymestr] Zero objawow :(

19 sie 2009, 19:27

Czesc Dziewczyny. Jestem w 4 tygodniu ciazy. USG mi juz to wykazalo , ale nie mam zadnych objawow. Lekki bol piersi, lekki jajnikow i krzyza (gorzej zawsze mialam jak czekalam na okres !!) Mam uczucie "mokrosci" tam na dole , ale nie mam duzo bialego sluzu.Czy cos jest nie tak ?? :( Jak myslicie ?? a do ginekologa dopiero za miesiac :(

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

19 sie 2009, 19:50

Hella, spokojnie, nie każda kobieta :ico_ciezarowka: ma takie oczywiste objawy. Jeśli usg wykazało Ci ciążę, to się niepotrzebnie nie zamartwiaj :ico_nienie: Stres szkodzi Tobie i Twojej fasolce :-)
W 4 tyg. też nie miałam żadnych objawów ciąży - poza większym apetytem ;-) Za to w 6 pojawiły się straszne mdłości, które stopniowo zaczęły ustępować dopiero w 17 tygodniu. Tak więc głowa do góry.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2009, 22:30 przez Shiva, łącznie zmieniany 1 raz.

Hella
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2009, 19:24

19 sie 2009, 19:54

Shiva dziekuje za slowa otuchy.Naprawde !! .. Martwie sie bo jestem po jednym poronieniu.Za pierwszym razem mialam duzo bialej gestej wydzieliny, a teraz "nic". No ale skoro piszesz , ze to normalne to Ci uwieze :) jeszcze raz dzieki :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 sie 2009, 21:56

ja jeśli dobrze policzyłam, to jestem w szóstym tygodniu ciąży i też nie mam typowych objawów. nie wy, miotuję w ogóle, lekko mam twarde i obolałe piersi, mokro dość na dole.
I zgadzam się z shivą, skoro usg pokazało ciążę, to nie masz się czym martwić. tylko się cieszyć. i stres z pewnością nie jest czymś porządanym teraz dla waszej dwójki.
Gratuluję serdecznie maluszka. Trzymam kciuki, żeby teraz ciąża się udała w pełni. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

20 sie 2009, 07:18

Tak jak shiva myślę i ja. Jedynie pozazdrościć Tobie można brak objawów :-) Mi się pokazały nieco później, ale za to staranowały całkiem obraz każdego dnia...Także nie martw się i przygotuj na serię wymiotów, bądź samych mdłości i innych :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

20 sie 2009, 08:35

Hella, na poczatku te nie mialam zadnych objawow i juz nie moglam sie doczekam kiedy one przyjda a teraz mam juz ich dosc 3 razy dziennie wymiotuje i jest to uciazliwe. Na poczatku tez mialam uczucie ze bylo mi mokro ale to przejdzie.
Wiec sie nie martw i zapraszam na kwietniowki:)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

20 sie 2009, 10:25

hella - kochana - niejedna kobieta z checią by się z Tobą zamieniła :-) brak dolegliwosci ciążowych wbrew obiegowym opiniom nie świadczy że coś jest nie w porzadku. Ja z Jagódką nie czułam nic - zero. Ani bólu piersi, ani nudnosci, kompletna cisza. A teraz maiłam straszne przejścia z mdłościami, piersi nawalaja cały czas - jedna kobieta - dwie ciaże i dwa rózne odczucia :-) Najważniejsze, ze jesteś pod opieką lekarza, który Cię upewnia w tym ze wszystko jest w porzadku :-)
i spokojnych kolejnych miesięcy kochana :-)

lilo

20 sie 2009, 10:29

niejedna kobieta z checią by się z Tobą zamieniła
Ja się zgłaszam jako pierwsza :ico_oczko: Życzę żeby tak zostało, choć może się jeszcze okazać że objawy się lada dzień pojawią :ico_oczko:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

20 sie 2009, 11:45

Hella, nie masz się co martwić.Tak jak dziewczyny napisały,objawy ciążowe mogą się pojawić za jakiś czas dopiero,choć wcale nie muszą,bo niektóre kobiety-szczęściary w ogóle ich nie mają.Ja dopiero ok 7 tyg zaczęłam odczuwać straszny ból piersi,głównie sutków,no i oczywiście mdłości i wymioty.Także głowa do góry.Będzie dobrze.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

20 sie 2009, 12:19

Hella, spokojnie jeszcze nie raz będziesz miala obiawy ciążowe i tylko obyś nie miala ich dość :ico_oczko: Każda ciąża przebiega innaczej. Jadna cięzarna już w pierwszych tygodniach oczuwa dolegliwości inna dopiero puzniej :ico_oczko:
Więc głowa do góry i się nie zamartwiaj wszystko na pewno jest w najleprzym porządku :-)
No i co najważniejsze gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zycze ci spokojnych 9 miasięcy :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość